TARO BŪRIMAS – Mėnesio prognozė, sužinok!

Nori pažvelgti į ateitį ir sužinoti, koks tau bus ateinantis (arba ką tik prasidėjęs) mėnuo?

Prieš akis naujas mėnuo, o gal jis tik ką prasidėjo. Nori pažvelgti į ateitį ir sužinoti ką tau paruošė likimas artimiausiam mėnesiui?

Tuomet tavęs laukia TARO BŪRIMAS – kviečiame į šią ateities peržiūros kelionę.
  • Žemiau matomame paveikslėlyje rasi penkias paslaptingas Taro kortas.
  • Atsipalaiduok, minutėlei užsimerk susitelkdamas į savo klausimą.
  • Galvok apie ateitį, apie laukiantį mėnesį, kuo jis gali tave nustebinti, ko tikėtis, ko laukti,- atsimerk ir intuityviai rinkis kortą, kuri tave labiausiai vilioja? Kuri traukia tavo akių žvilgsnį? Kuri iš jų jauti, kad yra skirta tau?
  • Užsirašyk savo pasirinktos kortos numerį.
  • Peržiūrėk atsakymus, ką tau paruošė likimas. Kokios tendencijos vyraus artėjantį mėnesį, kuo užsiimsi, į ką reikės atkreipti dėmesį, ties kuo susitelkti.

Jei jauti, kad norėtum geriau pažinti Taro kortas ir išmokti skaityti jų paslėptą žinią, kviečiame registruotis į Taro kursus, su labai didele, net 47% nuolaida.
Kursai prasidės jau Spalio 11! Visi dalyviai dovanų gaus Taro kortų kaladę, todėl į Taro pasaulį galėsite nerti visu pajėgumu.
Nesvarbu ar esi pradedantysis ar patyręs Taro žinovas, šie kursai tau padės giliau suprasti ir pajusti kortų energiją!

O dabar nerk į magišką Taro pasaulį ir atrask, ką tau paruošė likimas, koks tau bus prasidedantis mėnuo!

Štai laukiami kortų atsakymai:

1-ji korta  XIV „Susijungimas”

Ši korta \”Susijungimas\” simbolizuoja gilumines sąsajas, harmoniją ir vientisumą. Artimiausią mėnesį gali tikėtis artimesnių ryšių su svarbiais žmonėmis tavo gyvenime. Tai gali būti šeimos nariai, artimieji draugai arba net tavo gyvenimo draugas.

Ši korta taip pat rodo, kad ateityje gali pasireikšti daugiau dvasinio augimo ir supratimo momentų. Tai yra puiki galimybė mokytis iš savo praeities patirčių ir tobulinti savo dabartinį gyvenimą. Gali tikėtis naujų sąmonės lygmenų atradimų ir vidinio balso stiprinimo.

Nors \”Susijungimas\” yra teigiama korta, tai taip pat gali reikšti, kad turėsite išspręsti tam tikras konfliktines situacijas arba užmegzti ryšius su žmonėmis, su kuriais buvo nesutarimų ar nesantaikos. Tačiau, šią užduotį galėsite įveikti su lengvumu ir suvokdami, kad susijungimas su kitais yra svarbiausias kelias į harmoniją ir pilnatvę.

Visumoj, \”Susijungimas\” korta žada, kad artimiausią mėnesį jausite didesnę dvasinę gilumą, ryšius su kitais ir galbūt net pažinsite naujas svarbias komunikacijos bei žmonių santykių sritis. Tai jus paskatins ieškoti sąmoningo susijungimo su pasauliu ir kitais žmonėmis.

Pamąstykite apie šią interpretaciją ir suteikite jai asmeninę prasmę, kuri atitinka dabartinę jūsų gyvenimo situaciją.


2 – ji korta  XVIII „Praeiti gyvenimai”

Ši korta \”Praeiti gyvenimai\” yra giluminio supratimo ir praeities įsisąmoninimo simbolis. Artimiausią mėnesį galite tikėtis gilios savistabos –  introspekcijos ir suvokimo atspindžio savo gyvenime. Tai bus laikas, kai turėsite susimąstyti apie savo praeities patirtis ir padaryti išvadas iš tų patirčių.

Ši korta taip pat skatina sugrįžti į savo šaltinius ir ieškoti prasmės ankstesniuose gyvenimuose. Tai nereiškia tikėjimo reinkarnacija, bet greičiau mums primena, kad mes esame susiję su savo praeitimi ir kad galime iš jos pasimokyti.

Gali pasitaikyti momentų, kai jausitės, jog turite atskleisti praeities paslaptis arba išspręsti problemas, kurios tęsiasi iš praeities bet susijusios su jumis dabartyje. Tai gali būti ypač emocingas kelias, vedantis į giluminį savo asmeninės praeities supratimą.

Ši korta taip pat gali simbolizuoti, kad ateityje gali formuotis naujos galimybės atrasti savo gyvenimo prasmę ir kryptį, remiantis tuo, ką išmokote iš savo praeities patirties. Šis mėnuo gali būti puiki proga suprasti, kas jūs esate giluminiu lygmeniu, tad šis suvokimas paveiks jūsų ateitį.

Pamąstykite apie šią interpretaciją ir stenkitės priimti šią kortą kaip raginimą sužvelgti į savo praeitį ir išgryninti dabartinius tikslus bei vertybes. Tai gali būti labai naudinga jūsų asmeniniam augimui ir tobulėjimui.


3 – ji korta VIII „Drąsa”

Korta \”Drąsa\” yra raginimas ir ženklas, kad artimiausią mėnesį jums reikės pasišalinti iš savo komforto zonos ir imtis iššūkių. Tai yra laikas, kai turėsite elgtis drąsiai, laikytis tvirtai ir užduoti sau klausimus apie tai, ko tikrai norite savo gyvenime.

Ši korta primena, kad tik išlaikydami vidinį stuburą, elgdamiesi drąsiai, galite pasiekti savo tikslus ir siekius. Tai taip pat gali reikšti, kad turėsite pasipriešinti tam, kas trukdo jums judėti pirmyn, ar tai būtų vidinės abejonės arba iššūkiai iš aplinkos.

Artimiausią mėnesį galite patirti tam tikrų sunkumų, bet tai yra jūsų galimybė parodyti savo tvirtumą ir ištvermę. Tai taip pat gali būti laikas imtis naujų projektų arba pradėti kurti kažką, kas jums rūpi.

Ši korta taip pat kviečia pažvelgti į vidinį savo aš, nes tik tuomet, kai esate drąsus susidurti su savo vidiniais iššūkiais, galite pasiekti vidinės ramybės pusiausvyrą. Drąsa reiškia žengti į nežinomybę ir priimti iššūkius su užsidegimu bei ryžtu.

Visas šis procesas gali pritraukti naujus žmones ir patirtis jūsų gyvenime. Svarbu prisiminti, kad drąsa yra jūsų sąmonės būsena, kurios galima mokytis ir ją ugdyti. 


4 – ji korta X „Pokyčiai”

Korta \”Pokyčiai\” žymi, kad artimiausią mėnesį jūsų laukia esminiai gyvenimo pokyčiai. Tai gali apimti tiek išorinius, tiek vidinius pasikeitimus. Šis mėnuo žada būti judrus ir kupinas įvykių.

Ši korta ragina jus priimti pokyčius su atvirumu bei pasitikėjimu. Tai laikas, kai turėsite atsisveikinti su senais modeliais, būdais ar įpročiais ir leisti naujoms galimybėms įsikeroti jūsų gyvenime.

Bet kartu su pokyčiais gali ateiti ir iššūkiai. Tai gali sukelti nerimą ar nežinomybės baimę. Tačiau atsiminkite, kad pokyčiai taip pat suteikia galimybę augti ir tobulėti. Jie gali vesti į naujus ir gerus dalykus, nors pradžioje tai gali atrodyti sunku.

Ši korta taip pat parodo, kad artimiausią mėnesį svarbu būti lanksčiam ir prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių. Jūsų pasirengimas keisti save ir savo požiūrį gali atnešti didelę sėkmę.

Galiausiai, \”Pokyčiai\” korta skatina būti atviriems naujoms galimybėms ir naujoms patirtims. Ši korta primena, kad gyvenimas yra nuolatinių pokyčių procesas, ir jūsų gebėjimas prisitaikyti gali tapti jūsų didžiausia jėga.


5 – ji korta III „Kūrybiškumas”

Korta \”Kūrybiškumas\” simbolizuoja laikotarpį, kai jūs turite galimybę išreikšti savo kūrybinį potencialą ir pritaikyti jį savo gyvenime. Tai yra laikas, kai jūs turite atkreipti dėmesį į savo vidinį meistrystės ir kūrybiškumo šaltinį.

Artimiausią mėnesį turėtumėte jaustis įkvėpti bei gebantys pritraukti reikiamos energijos savo kūrybai. Tai gali reikštis meninės veiklos, rašymo, muzikos ar bet kokios kitos kūrybos srityje. Ši korta ragina jus būti atviriems naujoms idėjoms ir eksperimentams.

Tačiau kartu su kūrybiškumu gali atsirasti ir iššūkių. Gali tekti susidurti su kritika arba jausitės pernelyg pažeidžiami dėl savo veiklos ir jos pobūdžio. Svarbu prisiminti, kad kūrybiškumas reikalauja rizikos ir saviraiškos, bet tai gali atnešti didelę asmeninę laimę.

„Kūrybiškumas” korta taip pat skatina nebijoti parodyti savo unikalumo ir originalumo. Tai laikas, kai jūs galite išsiskirti iš minios ir perteikti savo žinias ar talentus pasauliui.

Visuose savo veiksmuose būkite kūrybiški ir leiskite savo dvasiniam meno meistrystės šaltiniui lietis laisvai. Tai gali būti labai sėkmingas ir įdomus mėnuo, pilnas naujų galimybių ir iššūkių.

Norėdami daugiau sužinoti apie Taro kortas ir mokytis Taro būrimo meno, apslankykite mūsų specialistų vedamuose Taro užsiėmimuose, informaciją rasite čia…

Pirkinių krepšelis