Klausimų – atsakymų skyrelis

 

Apie Kosmoenergetika, Reiki, mokymus ir dar daugiau…

 

Sulaukiame klausimų iš svetainės lankytojų, kurie domisi įvairiomis Dvasinėmis praktikomis ir mokymais. Pabandysime atsakyti, manome kad būtent čia daugelis ras ieškomą informaciją..

  • Kosmoenergetika ir Reiki ar tai kažkuo panašios technikos ir jeigu taip, kur čia panašumai, o kur skirtumai?

 

Reiki yra labiau žinoma ir labiau išpopuliarinta technika. Mokymasis Reiki apima kelias pakopas. Reiki yra švelni universali energija, kurios pagalba mes galime padėti harmonizuoti tam tikras būsenas, pagreitinti sveikimo ar reabilitacijos procesus.

Kosmoenergetika – žymiai stipresnis ir efektyvesnis energetinio darbo metodas, leidžiantis šalinti įvairių susirgimų, būsenų, negalavimų priežastis, dirbti su visokio lygio energetiniais ir informaciniais pažeidimais, taip pat koreguoti tokius pažeidimus jeigu jau jie atsirado fiziniame kūne. 

Tai ir kryptingas Dvasinio tobulėjimo kelias, padedantis išsilaisvinti iš destruktyvių programų, energetinių- informacinių pažeidimų ir blokų, įgalinantis keisti likimą, aktyvinti žmogaus talentus ir gebėjimus, suteikiantis galią veikti subtiliame energijų pasaulyje- gauti informaciją iš Žemės ir Visatos informacinio lauko, įtakoti žmogaus sąveiką su kitų dimensijų ir kitų civilizacijų energijomis bei jų atstovais, intensyviai tobulėti norima kryptimi pritraukiant tam padedančias, suteikiančias reikiamą pagalbą energijas.

 

Yra žinoma, kad Reiki energija įeina į pirmojo Kosmoenergetikos kanalo, t.y. kanalo Farun-Buda energijų srautą. Kosmoenergetikos kanalas Farun-Buda susideda iš 128 atskirų gijų, kurių viena ir yra Reiki. Tad visa Reiki energija slypi pirmojo Kosmoenergetikos kanalo vienoje gijoje. O tų gijų tame kanale viso 128. Taigi mokydamasis Kosmoenergetikos ir gavęs pirmąją iniciaciją, pirmąjį įšventinimą į kanalą Farun-Buda, žmogus gauna ir Reiki energiją, su visa jos galia ir efektyvumu ir dar plius 127 kitas gijas. Ir visa tai veikia kaip vieno kanalo, kurio vardas Farun- Buda energija.

 

Žmogus pats išsikviesdamas šią energiją (panašiai kaip ir darydamas Reiki seansus) iš karto veikia su žymiai stipresne jėga, nes jis naudoja ir Reiki ir dar kitas 127 gijas. Mokydamasis toliau, mokinys gauna iniciacijas į kitus kanalus, t.y. į Firast, Zevs… kanalus, kurių kiekvienas suteikia dar kitas papildomas galias. Apie Kosmoenergetikos ir Reiki panašumus ir skirtumus radome informacijos ir kituose puslapiuose ir įdedame čia nuorodas, kad skaitytojai galėtų apie tai plačiau paskaityti.

 

Apie Kosmoenergetika ir Reiki:
https://www.elesoul.lt/kosmoenergetika/
https://dvasiniskelias.lt/kosmoenergetika/
http://kosmoenergetika.net/

   

  • Kur Lietuvoje galima mokytis Kosmoenergetikos ir kokie skirtumai bei panašumai?

 

Randame informaciją apie Psichoinformaciologės, Kosmoenergetikos Magistrės Eglės Gleščinskienės organizuojamus mokymus ir užsiėmimus.

Kosmoenergetikos pradininkė Lietuvoje yra Eglė Gleščinskienė, tad visi Kosmoenergetikos mokiniai yra šios specialistės mokiniai arba jau šių mokinių mokiniai. Eglė Kosmoenergetikos mokymus Lietuvoje pradėjo prieš eilę metų, tad dabar jau yra jos paruošti dirbantys ir praktikuojantys šias universalias energetinio gydymo praktikas mokiniai.

Mano vedami Kosmoenergetikos mokymai – Aukso Amžiaus Kosmoenergetika yra patobulintas, dar kokybiškesnis ir efektyvesnis Kosmoenergetikos mokymo projektas- tai III kartos Kosmoenergetika, apimanti visas iki šio, buvusias Kosmoenergetikos sritis bei technikas ir papildytas Kosmohumanizmo ir Informaciologijos doktrinomis ir technikomis. Tai pats naujausias ir efektyviausias tarptautinis Kosmoenergetikos projektas, kuris randa atgarsį ne tik tų, kurie nori įsisavinti Kosmoenergetiką, energetinio darbo metodus ir principus, bet ir siekia Dvasinio tobulėjimo ir išsivalymo priimdami Visatos evoliucijos dėsnius, Kosmohumanizmo principus ir gerovės bei šviesos sklaidą ten kur jos trūksta..”

Esu įsisavinusi kelias Kosmoenergetikos kryptis, tuo pačiu ir originalią Kosmoenergetikos versiją iš Kosmoenergetikos įkūrėjo Petrovo. Kartu su bendražygių komanda iš kitų šalių sukūrėme projektą Aukso Amžiaus Kosmoenergetika- tai patobulintas Kosmoenergetikos metodas, į jos perdavėjo Petrovo ir kitų Kosmoenergetikos krypčių linijas atnešantis papildomas, esmines Evoliucines Žmogaus ir Visatos Matricos modelio direktyvas, leidžiančias šį metodą panaudoti keletą kartų efektyviau, gaunant ilgalaikius norimų pokyčių rezultatus. Čia Kosmoenergetikos mokymas papildytas kosmohumanizmo ideologija bei psichoinformaciologijos mokslo žiniomis ir doktrinomis.”

Projektas „Aukso Amžiaus Kosmoenergetika” (AAK) – jungtinis tarptautinės komandos, užsiimančios gilių, transformuojančių sąmonės technikų tyrinėjimu, pritaikymu, naudojimu visiems Dvasinės evoliucinės krypties siekiantiems žmonėms, darbo rezultatas. Tai naujas kryptingas mokymas, vedantis į Aukso Amžiaus žmonijos savybių įgijimą, galios ir kūrybinio potencialo auginimą, gerovės ir darnos kūrimą.

Ko gero pats svarbiausias dalykas – čia renkasi specialistai, turintys pačią aukščiausią kvalifikaciją, jie perduoda mokymus, ilgametę patirtį bei žinias.

Įgyvendinau savo didelę svajonę – mano vedamuose mokymuose galioja Aukso Amžiaus žmonijos principai t.y. Laisvė, Visuomenė be konkurencijos, Visuomenė galinti įveikti bet kokias problemas, Žmonija einanti link absoliutaus Gėrio ir Meilės“ (Eglė Gleščinskienė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos Magistrė).

 

Įdedame nuorodas:
 
Kosmoenergetika – www.kosmoenergetika.lt
 
Eglės Gleščinskienės tinklalapis www.kosmoenergetika.net
 
Elė Soul – rašytoja, gydovė, dvasinė mokytoja  www.elesoul.lt
 
Dvasinis kelias- kelias į žinias, meilę ir svajones   www.dvasiniskelias.lt
 
Aiškiaregė – ką gali meilė? www.aiskiarege.lt

 Amuletai ir Talismanai – tavo galios daiktai! www.amuletai.kosmoenergetika.lt

 

  

Informaciją parengė
Vytis Tamoliūnas

_________________________________________________________________

Mūsų partneriai:

www.aiskiarege.lt            www.elesoul.lt            www.amuletai.kosmoenergetika.lt         www.dvasiniskelias.lt