Būrimas Taro kortomis – Koks man bus ateinantis mėnuo?

 

Keičiantis mėnesiui, tam tikram gyvenimo etapui, sezonui, išgyvenant svarbius pasikeitimus šeimoje ar veikloje, labai norisi pažvelgti į ateitį – tam tinka Būrimas Taro kortomis – arba Taro pranašavimas.

Taro semantinė būrimo sistema yra labai plačiai paplitusi visame pasaulyje ir ypač mėgstama tų, kas stengiasi suprasti nutinkančių įvykių priežastis, stebi aplinkos ženklus, ugdo įvairius gebėjimus ir nori pakeisti savo gyvenimą į sėkmingesnį, prisiimdami sau atsakomybę už iki tol atliktus pasirinkimus, sprendimus ir priemones su kuriomis veikė.

 

Taro būrimas arba dėstymas naudojant taro kortas – tai įdomus, suteikiantis informacijos ir žinių metodas. Juk visuomet įdomu savo situaciją pamatyti “kitų akimis”, gauti įžvalgas, suprasti, kur link suka ateities scenarijus..

Šį kartą siūlome Taro būrimą Naujam prasidedančiam mėnesiui. Būrimas “Koks man bus ateinantis mėnuo?” 

 

Šis Taro būrimas labai tinka prieš prasidedant mėnesiui arba tik ką jam prasidėjus.

 

 

Kad būrimas būtų teisingas:

  • Atsipalaiduokite, giliai įkvėpkite ir iškvėpkite
  • Pasistenkite nurimti ir negalvokite apie jokius rūpesčius ar reikalus
  • Nurimę sau mintyse užduokite klausimą “Koks man bus ateinantis mėnuo” arba jei tas mėnuo apie kurį norite sužinoti jau prasidėjo, klauskite “Koks man bus šis mėnuo?”
  • Pasižiūrėkite į šių užverstų kortų paveikslėlį ir intuityviai išsirinkite vieną kortą. Ar tai bus pirma, antra, ar trečia korta.
  • Pasižymėkite savo pasirinkimą, jo jau nebegalite keisti, nes būtent ta korta tiksliausiai atspindės mėnesio tendencijas.

Dabar, kai jūs jau turite išsirinkę savo kortą, belieka sužinoti Taro jums siunčiamą atsakymą, sužinoti ką tai reiškia ir ką ši Taro korta kalba apie jūsų galimybes ir kliūtis.

 

Taro atsakymas visuomet susijęs su informacija, kuri jau yra jūsų pasąmonėje, tačiau ji dar nėra pasiekiama, tai reiškia, kad sąmoningai prie jos mes negalime prisiliesti, sąmoningai to nežinome, tai dar neapšveista mūsų sąmonės šviesa. Taro kortos ir specifiniai Taro sistemos įrankiai padeda gauti šią informaciją ir žvilgtelėti į dar tik besiformuojančią ateitį.


Taro kortų atsakymai

Atsakymas – tai jūsų pasirinkta korta, perskaitykite šios kortos siunčiamą jums žinią…

 

1-ji korta ŽVAIGŽDĖ

Ši korta kalba apie viltį ir tikėjimą, kad jums svarbus reikalas gali išsispręsti, atnešdamas palankius rezultatus. Tai pranašauja jums įkvėpimo ir kūrybos metą, kuomet drąsiau skleisis jūsų svajonės, bus lengviau įgyvendinti sumanymus ir jie bus kūrybiški.

Galite jausti, lyg gautumėte palaikymą ne tik iš savo artimųjų ar draugų, tačiau ir Visatos bei aukštesniųjų jėgų pagalbą. Tai ta šviečianti ir kelią rodanti kelrodė žvaigždė, kuri jus ves teisingiausiu keliu. Jis nebūtinai bus vien rožėmis klotas, tačiau suteiks žinojimą, kad einate teisingai, kad renkatės teisingai ir vilties, jog tai pasiteisins.

Ši korta parnašauja ir domėjimąsi įvairiais mistiniais, astrologiniais dalykais, gal būt sudalyvausite jus dominančiuose mokymuose, gilinsitės į dalykus, kuriuos anksčiau aplenkdavote ir tai suteiks naujų spalvų jūsų gyvenimui.


2-ji korta PAKARUOKLIS

Ši korta kalba apie tai, kad gyvenimo situacija, kurioje esate yra sudėtinga ir ne tokia, apie ką svajojate. Jums tenka ir vis dar teks prisitaikyti, numalšinti savo troškimus, atidėti svajones ir daryti tai, kas dabar reikalinga. Šis etapas panašus į savęs ribojimo, susilaikymo ir delsimo tarpsnį. Jūs akivaizdžiai suprantate, kad dabar ne laikas ambicijoms, kad tai tik dar labiau pablogintų situaciją, tad stengiatės priimti be kovos ir pasipriešinimo tai, kas vyksta aplink.

Deja, jūsų pozicija yra daug kam nesuprantama, tad tikėtina, jog sulauksite priekaištų ir niuktelėjimų imtis veiksmų. Tuo pačiu kęsite, ribosite save, susilaikysite nuo pokyčių ir veiksmų, kurie jums padėtų išsilaisvinti ir pasijusti geriau.

Tai pasiaukojimo dėl kitų korta. Tai atsisakymo to, kas geriausia jums vardan kitų, simbolis.

Vis dėl to jūs jau turite sukaupęs dvasinės išminties ir žinote, suprantate, jaučiate dėl ko viskas vyksta, tad priimate šią situaciją ir stengiatės išlaukti.


3-korta ŠVENTIKAS

Tai žmogaus – autoriteto korta. Ji žada, kad arba jūs savyje rasite išminties ir būdų, kaip padėti kitiems, mokysite, patarsite ir skleisite šviesą, arba – atsiras žmogus, kursi padės jums, autoritetingai pagelbėdamas ne vien veiksmais, bet ir savo patirtimi, ramybe ir gebėjimu plačiau suvokti situaciją.

Ši korta rodo ir šeimos svarbą,- šeima – tai jus palaikantis veiksnys, kuris suteikia užuovėją ir padeda nurimti po sudėtingos gyvenimo “kovos”. Vienišiems, šeimos neturintiems žmonėms, ši korta rodo postūmį santykiuose. Gali būti, kad jūsų akiratyje atsiras žmogus, kuris jums taps artimas ir svarbus, kuris padės įveikti vienatvę ir skatins keistis.

Tai darnos korta, atnešanti daugiau darnos į žmogaus gyvenimą, tačiau skatinanti klausytis kitų, išgirsti išmintingą patarimą ar žodį, persvarstyti savo ketinimus ir pasirinkimus.

Linkime jums sėkmės ir tegul pildosi pačios geriausios, geidžiamiausios pranašystės!


Jeigu norite:

  • Išmokti skaityti Taro kortas,
  • Atlikti Taro būrimus
  • Gauti Taro įžvalgų
  • Ugdyti intuiciją
  • Praskleisti ateities šydą…

Kviečiame į Nuotolinius Taro kursus. Taro kursuose jūs sužinosite būrimo pradmenis, mokysitės Taro kortų reikšmių, pažinsite Taro archetipus, atliksite dėstymus ir įgysite įdomų laisvalaikio užsiėmimą…

Kursus veda gydovė, knygų autorė, energijų pasaulio specialistė Elė Soul. Daugiau apie kursus skaitykite čia…