Būrimas Taro kortomis leis pažvelgti į ateitį…

 

Turbūt kiekvienam iš mūsų pasitaikė situacijų, kuomet labai norėjosi bent vienu žingsniu pralenkti laiką ir žvilgtelėti į ateitį. Kaip praeis svarbus susitikimas? Ko galiu tikėtis darbe? Kaip klostysis santykiai? Tokie ir daugybė kitų klausimų nuolat sukasi mūsų galvose, neduodami ramybės, nes tam, kad šiandien priimtume teisingus sprendimus, mums reikia žinoti daugiau nei žinome, pažvelgti plačiau ir priimti sprendimus ne aklai, o turint reikiamą informaciją.

 

Taro semantinė būrimo sistema – tai senas ir plačiai paplitęs pranašavimo metodas. Ji paremta Archetipais ir įvairias simboliais, kurie koduojami mūsų pasąmonėje, yra vienodi visiems žmonėms, nesvarbu kokioje šalyje jei gyventų ar kokiais papročiais vadovautųsi. Taro archetipai padeda pastebėti ir suprasti pasąmonės siunčiamus signalus ir juos išsiaiškinti, numatant įvykius, kurie dar tik pradeda formuoti r ir kol kas nėra žinomi.

Siūlome išbandyti nemokamą Taro kortų būrimą, tai labai paprasta.

Šį kartą jums siūlome būrimą “Koks man bus ateinantis mėnuo?” Atsakymą į šį klausimą jums parodys viena išsirinkta Taro korta.

 

Šis būrimas ypač tinkamas prieš prasidedant naujam mėnesiui. Jeigu mėnuo jau prasidėjo, klauskite “Koks man bus šis mėnuo?”

Kad būrimas Taro kortomis būtų teisingas, labai svarbu teisingai užduoti klausimą. Kaip tai padaryti?

  • Atsipalaiduokite, nurimkite, giliai pakvėpuokite.
  • Pasistenkite, kad galvoje nebūtų jokių minčių.
  • Nurimę savo galvoje užduokite klausimą “Koks man bus ateinantis mėnuo?”
  • Šito klausdami, išsirinkite vieną kortą iš esančių 1-me paveikslėlyje kortų.

Užsirašykite pasirinktos Taro kortos numerį, ji ir bus jūsų atsakymas į klausimą.


Dabar, kai jau turite išsirinkę Taro kortos numerį, jums belieka pamatyti pačią kortą ir išsiaiškinti jos siunčiamą atsakymą.

Prisiminkite, kad Taro kartos parodo giluminę veiksmų ir pasirinkimų kryptį, parodo procesus, kurie dar tik formuojasi, skatina pažvelgti į situaciją iš kitos pusės ir atkreipti dėmesį į svarbius dalykus, kad rinktumėtės teisingai.

 

Atsakymas bus susijęs su jums svarbia situacija ir parodys jos vystymosi kryptį, tendencijas ir galimybes. Atsakymus priimkite kūrybiškai, klausykite savo intuicijos ir neskubėkite atmesti, nes kartais mes neigiame dalykus, kurie vyksta prieš pat mus, nes turime susiformavę išankstinę nuomonę, netikime savimi ar iš baimės elgiamės ne taip, kaip derėtų.

Pasižiūrėkite, ką jus pranašauja Taro kortos ir neabejojame, kad jūs iš karto pamilsite šias kortas, nestebsite kokias paslaptis jos gali išaiškinti ir kiek daug naujo atskleidžia apie jus bei jums svarbius dalykus.

Pateikiame jums Taro kortų atsakymus

1-ji korta VEŽIMAS

Ši korta pranašauja intensyvesnę dinamiką, judėjimą ir postūmį reikaluose. Viskas, kas iki šiol buvo užstrigę, dabar pajudės. Pagaliau susiimsite, sutelksite jėgas ir pasitelksite išmintį, kad vėl susigražintumėte gyvenimo vairą į savo rankas. Atsiras daugiau energijos ir jėgų, aplinkybės, nors ir rodosi bus panašios kaip iki šiol, jums nebe taip stipriai kliudys,- veikdami išmintingai ir su sugrįžtančiu pasitikėjimu, lengviau įveiksite kliūtis.

Ši korta pranašauja ir kelionę ar transporto priemonę, kuri irgi taps svarbiu veiksniu šio mėnesio laikotarpyje. Gali tekti priimti sprendimus susijusius būtent su šiais dalykais, o gal netgi spręsti tolesnės veiklos ar verslo klausimus. Jei tik elgsitės išmintingai ir pasikliausite savimi, mėnesis žada daugiau sėkmingų akimirkų ir rezultatų.

2-ji korta ŽVAIGŽDĖ

Ši korta kalba apie viltį ir tikėjimą, kad jums svarbus reikalas gali išsispręsti, atnešdamas palankius rezultatus. Tai pranašauja jums įkvėpimo ir kūrybos metą, kuomet drąsiau skleisis jūsų svajonės, bus lengviau įgyvendinti sumanymus ir jie bus kūrybiški.

Galite jausti, lyg gautumėte palaikymą ne tik iš savo artimųjų ar draugų, tačiau ir Visatos bei aukštesniųjų jėgų pagalbą. Tai ta šviečianti ir kelią rodanti kelrodė žvaigždė, kuri jus ves teisingiausiu keliu. Jis nebūtinai bus vien rožėmis klotas, tačiau suteiks žinojimą, kad einate teisingai, kad renkatės teisingai ir vilties, jog tai pasiteisins.

Ši korta parnašauja ir domėjimąsi įvairiais mistiniais, astrologiniais dalykais, gal būt sudalyvausite jus dominančiuose mokymuose, gilinsitės į dalykus, kuriuos anksčiau aplenkdavote ir tai suteiks naujų spalvų jūsų gyvenimui.

 

3-ji korta ŽYNĖ

Šis mėnuo pranašauja visiškai iki šiol neplanuotą dalyką. Paslaptis, kuri kol kas tik formuojasi, netikėtai atsivers, priversdama imtis veiksmų ir galbūt net keisti jau esamus savo planus. Tikėtinos situacijos, kuriose teks įdėti daugiau pastangų, spręsti neatidėliotinus reikalus, susidurti su tuo, apie ką iki šiol visai negalvojote.
Ši korta kartu kalba ir apie moterį, kuri šio mėnesio jūsų sprendimams turės didelę įtaką. Pasipriešinti nelabai pavyks, teks nusileisti šios moters galiai, pildyti jos užgaidas. Į viešumą gali išlikti iki šiol slepiami nelabai malonūs dalykai.

 

4-ji korta SAIKAS

Nusimato stabilus mėnuo, jums pavyks suvaldyti savo emocijas ir išlaikyti vidinę ramybę ir pusiausvyrą, nežiūrint to, kas vyks aplink. Gali tekti atlikti monotoniškus, kantrybės reikalaujančius darbus, tačiau tai suteiks atsvarą. Taro rodo, kad tai tinkamas laikas atsigręžti į save, įsiklausyti į savo poreikius ir pasistengti išlaikyti jausmų ir proto balansą. Bet kokiu atveju tęskite tai, ką darėte iki šiol, dabar jums netinkamas metas atlikti drastiškus pokyčius. Tegul viskas klostosi savo tempu ir savo ritmu, jeigu sugebėsite išlaikyti šią pusiausvyrą, patirsite, kad tai jus stiprina, padeda sutelkti energiją ir pasijusti geriau.

 

5-ji korta JĖGA

Ši korta kalba apie tai, kad šį mėnesį jūs puikiai susidorosite su iškilusiais sunkumais. Gebėsite valdyti situaciją ir tai darysite švelniai, apdairiai ir profesionaliai, tačiau su vidine jėga, tad pasipriešinti jums beveik neis. Savo kantrybe, išmintimi ir švelnumu pasieksite ko norite – tai jūsų šio mėnesio koziris.
Asmeninių santykių srityje atsiras daugiau harmonijos, veiksite išmintingai ir labiau atsiversite, tad santykiai bus darnesni. Galimas naujas – brandesnis ir aistringesnis santykių etapas.
Linkime jums sėkmės ir tegul pildosi pačios geriausios ir geidžiamiausios pranašystės!

  • Jeigu norite išmokti burti;
  • Įsisavinti pranašavimo meną su Taro kortomis;
  • Ugdyti intuiciją, 

galite rinktis Nuotolinius Taro kursus, kur jūs susipažinsite su Būrimo taro kortomis pradmenimis, sužinosite Taro kortų reikšmes ir jų aiškinimo metodiką, įsisavinsite pagrindinius kortų dėstymus.  Apie tai daugiau sužinosite čia…