Webinaras internetu “Meditacija – Manifestacija” –  priimkime šviesos energiją

 

Online webinaras Gruodžio 30 d. 20 val. Planuojama užsiėmimo trukmė 1 val. Užsiėmimas vyks Facebook platformoje specialioje tam sukurtoje grupėje.

Šių metų pabaigoje, kaip niekad intensyviai keičiasi mus supančios energijos, jos įtakoja daugybę vykstančių įvykių, o taip pat pokyčius kiekvieno žmogaus energinėje  – informacinėje struktūroje arba biolauke. Kvantiniai virpesiai, kurių terpėje ir poveikyje esame, verčia keistis, tačiau dėl nesupratimo, trukdančių įpročių ir bandymo įsikabinus laikytis į senus dalykus, mes tam priešinamės, tad savyje kuriame priešingas virsmui ir ateinantiems pokyčiams energijas, kurios mus alina, niokoja, sargdina ir verčia kentėti.

Nėra kito darnaus kelio, kaip padėti sau, tik priimant ateinančius pokyčius, harmonizuojant save ir priimant besikeičiančias energines vibracijas.

  1. Šiame online webinare pasiaiškinsime, kokie vyksta pokyčiai, kaip ir į ką keičiasi žmogus, kaip šis etapas gali būti palengvintas.
  2. Atliksime meditaciją – susiderinimą su aukštų energijų vibracijomis, įsileisime į save pokyčių energiją.
  3. Kadangi tai naujų prasidedančių metų slenkstis, pasimokysime manifestuoti norimus savo gyvenimo dalykus ir įvykius.
  4. Atliksime meditaciją – aš galiu. Tai meditacija apie norimų planų ir sumanymų realizavimą ir ji susieta su 2021 m. planais.

 

REGISTRACIJA Į ŠĮ RENGINĮ VYKSTA ČIA 

 

Šis online webinaras vyks Facebook grupėje. Visus paaiškinimus apie prisijungimą bei pakvietimą į grupę dalyviai gaus po apmokėjimo. Prašome neatidėlioti registracijos paskutinėms minutėms, nes tada jūs galite nebespėti prisijungti. Vėluojantiems arba tuo metu negalintiems tiesiogiai dalyvauti užsiėmime, grupėje liks vaizdo įrašas, kurį bus galima žiūrėti dar 3 paras po renginio pabaigos.

 

Meditacija – Manifestavimas webinarą ves, mokys ir dalyvius į aukštesnių atliks meditaciją gydovė ir rašytoja, meditacijos ir energinio poveikio specialistė Elė Soul (Eglė Gleščinskienė).

Skaityti daugiau apie renginį ir registruotis galima čia…


Kad geriau susipažintumėte su šia autore, kviečiame skaityti neseniai pasirodžiusius romanus apie intuityvių gebėjimų vystymą, meilę, sielų bendravimą, ryšį su mirusiais ir išlaisvinimą nuo apsėdusių dvasių knygas „Aiškiaregė“ ir „Mirties laikas arba 8 minutės“. Jas galite rasti čia: https://aiskiarege.lt/parduotuve/