Tai, ką darote vos tik pabudę ryte – lemia daugelį dalykų, t.y. kokia bus nuotaika, pasirinkimai ir netgi organizmo imuninės sistemos darbas

 

Kiekvieną rytą, vos tik pabudus, organizmui yra užduodamos energinės – informacinės, kiekvieno mūsų, veiklos programos. Tad, kokią programą užduodame, tokią ir vykdome visą dieną eikvodami, taupydami, o gal ir papildydami savo energinius resursus…

Jeigu vos pabudę ryte pykstate ar baiminatės, liūdite ar galvoje sukate negatyvių įvykių scenarijus, vėliau pasąmonė stengiasi, kaip tik įmanoma geriau, užduotą programą įvykdyti.

Pasidalinsiu praktika arba “receptu”, ką darau pabudusi aš pati.


Vos tik sąmoningai pajutusi, kad bundu, net neatmerkusi akių, stengiuosi susitelkti į baltą įsivaizduojamą šviesą, kuri, tikiu ir žinau, yra Visa ko pradžia, visa ko energija ir galia, kūrėjas arba tos galybės ir dievai, kuriems meldžiamės.

 

Tad susitelkiu į tą šviesą taip, kad savo vidiniu žvilgsniu regiu tą šviesą. Lukteliu, kol šios šviesos buvimas tampa toks tikras, kad imu ją jausti, ji ne tik šviečia kiaurai mane, paliesdama kiekvieną kūno ląstelę, kiekvieną mintį, tačiau ji užpildo ir kuria jausmus. Pradedu jausti palaimą ramybę, meilę, ir lengvą plevenimą toje šviesos energijoje.

Tuomet, kad šviesos palaima užpildytų ne vien mane, bet ir žmones esančius šalia, taip pat artimuosius, visus su kuriais bendrauju, kurie pas mane mokosi ar dalyvauja bendruose projektuose, pakviečiu šią šviesą ir pas juos. Prašau, kad ji palaiminimu užpildytų jų kasdienybę, darbus ir pasirinkimus, kad užpildytų jų kūnus, mintis ir jausmus, tiek, kiek jie pasirengę ir nori tos šviesos įsileisti. Tuomet, būdama toje šviesoje, regiu ir jaučiu ją ne vien pildančią mane, tačiau ir sklindančią link visų šių žmonių.

 

Regiu ir jaučiu, kiek kiekvienas iš jų tos šviesos įsileidžia, regiu kaip jie ima švytėti…

Tai palaiminimas!- kuris vietoje nerimo, baimės, pykčio ir nevilties perkeičia energines vibracijas į atsipalaidavimą, ramybę ir meilę.

 

Su tokiomis energijomis žmogaus imuninė sistema yra stipresnė ir veikia darniau, įtampos ir jų keliamos problemos silpsta, žmogaus vibracijos kyla ir virusams daugintis terpė tampa vis mažiau palanki..
Žinoma, ne visi įsileidžia tiek šviesos, kiek reikėtų, ne visiems tai svarbu, ne visi pasirengę tokiam energiniam perkeitimui…

     

Tokia mano dienos pradžia ir programosjeigu ir TU, skaitydamas šį tekstą, jauti, kaip ši šviesa su tavim rezonuoja, jeigu nori prisijungti prie šių rytmetinių mano programų ir priimti šią šviesą –  dalinkis šiuo įrašu socialiniuose tinkluose, komentaruose rašyk PRISIJUNGIU!, pakviesdamas prisijungti kitus ir kasryt priimk dalelę šios šviesos.

 

Kuo būsime šviesesni, kuo mūsų energinės vibracijos bus aukštesnės, tuo daugiau mūsų aplinkoje ir pasaulyje bus darnos, harmonijos ir meilės. Taip kartu būsime ir stipresni ir atsparesni bet kokiems žeidžiantiems veiksniams. Juk dėl to verta pasistengti?

 

Galiu drąsiai teigti, kad viso mano gyvenimo veikla yra susijusi su energijomis, bei jų poveikiu mūsų organizmui, mintims ir bet kokiai savirealizacijai. Tyrinėju tai ir iš mokslo pusės, nes pastaruoju metu kvantinė fizika ir kvantinė mechanika vis labiau artėja link sąsajų su ezoterinėmis ar filosofinėmis bei teologinėmis žiniomis. Viso pasaulio mokslininkai sutartinai ima kalbėti apie jausmų įtaką sveikatai, apie emocines būsenas, kurios sąlygoja ligų bei negalavimų atsiradimą, taip pat sveikatai reikalingą aplinką, elektromagnetinį, radijo bangų bei kitų aplinkos virpesių žalojantį poveikį žmogaus organizmo sistemoms. 

Jeigu nori dar daugiau sužinoti apie energijas, savo vibracijų keitimą, praktikas ir galimybes – apsilankyk svetainėje https://kosmoenergetika.lt/

aut. Elė Soul 
https://kosmoenergetika.lt/

Ar jau skaitei šios autorės knygas? Galbūt jose rasi pačius reikalingiausius tau atsakymus?

Su autore susisiekti galite el.paštu elesoul.lt@gmail.com

Knygų ieškokite knygynuose ir internetinėse knygų parduotuvėse