MANO GYVENIMO RESTARTAS. KVANTINIS ŠUOLIS – MEDITACIJA

online renginys su Meditacijos ir energinio poveikio specialiste, gydove ir rašytoja Ele Soul

 

Gamtoje energijos juda ir keičiasi cikliškai. Harmoningai įėjus į konkretaus ciklo tarpsnį, galime atlikti kvantinį šuolį savo gyvenime.

 

Kovo 22 d. 20 val. ką tik įžengę į naujuosius Gepardo pagal Avestos kalendorių metus, dar aplinkoje tvyrant pavasario lygiadienio energijoms, junkimės į grupę ir kartu atlikime iki šiol buvusių ir jau nebereikalingų savo gyvenimo programų užbaigimą bei kvantinį šuolį į norimą gyvenimo realybę su naujomis programomis, energijomis ir galimybėmis.

 

Leiskime savo kūnui ir sielai gyti nuo patirto skausmo ir kančios, kuri baigia perpildyti visus įmanomus dabartinės mūsų būties rezervuarus. Patirkime išsilaisvinimą, lengvumą, meilę ir gėrį, kuriems ir esame gimę. Ženkime į kokybišką naują savo gyvenimo būtį – atlikime GYVENIMO RESTARTĄ!

Užsiėmimą veda gydovė ir rašytoja, meditacijos ir energinio poveikio specialistė Elė Soul (Eglė Gleščinskienė).

Atlikime kvantinį šuolį ir tegul jis atnešsenų, eikvojančių asmens gyvybinę energiją procesų užbaigimą, destruktyvių programų uždarymą, patirtų ir iki šiol tebesitęsiančių ir juntamų emocinių traumų pasekmių, kaip pavyzdžiui kančios, gėlos ir graužaties receptorių uždarymą, išgijimą nuo trauminio poveikio ir pačios traumos  užbaigimą.

 

Atliekant tokį kvantinį šuolį labai svarbu nubrėžti naują erdvę, sukurti jos energinį lauką ir nustatyti norimus naujos būties kriterijus. Svarbu sąmoningai ir kūrybiškai užpildyti atsiradusią nišą po buvusių programų panaikinimo. Tam reikalingos žinios ir įrankiai, leidžiantys modeliuoti siekiamą realybę.

 

Susitikimo metu:

  • kiekvienas asmeniškai paliesime skausmingas savo gyvenimo sritis,
  • išgyvensime ir suvoksime jų buvimą savo gyvenime prasmę,
  • suvokę šių patirčių nešamas pamokas – jas užbaigsime,
  • sustabdysime besikartojančių pamokų ciklą.

Meditacijos metu:

  • gydysime savo sužeistą kūną ir sielą nuo išgyventų dramų ir skausmingų patirčių, nuo emocinių išgyvenimų ir kančios,
  • pareikšime savo valią kankinančių pamokų sustabdymui,
  • patirsime pozityvių ir iki šiol tik svajojamų jausmų ir gebėjimų integraciją į mūsų energinį – informacinį lauką,
  • sukursime erdvę naujos realybė atsiradimui ir ją patirsime taip įgalindami savo būties ciklų pasikeitimą ir kvantinį šuolį.

 

Šiame užsiėmime jus ves per įvairius gyvenimo patirčių tarpsnius, padėdama suvokti išgyvenimų priežastis ir nuo jų gyti, atlikti išsilaisvinamą, nebereikalingų ciklų užbaigimą ir naujos realybės kūrimą, – Meditacijos ir energinio poveikio specialistė, gydovė ir rašytoja Elė Soul.  

 

Tai online užsiėmimas, po užsiėmimo liks įrašas, kuris renginio dalyviams bus pasiekiamas 3 paras laiko.

Registruotis į renginį:  https://kosmoenergetika.lt/parduotuve/saviugdos-uzsiemimai/gyvenimo-restartas/

Kad geriau susipažintumėte su mokytoja, kviečiame skaityti neseniai pasirodžiusius Elė Soul romanus apie intuityvių gebėjimų vystymą, meilę, sielų bendravimą, ryšį su mirusiais ir išlaisvinimą nuo apsėdusių dvasių knygas „Aiškiaregė“ ir „Mirties laikas arba 8 minutės“.

Knygas rasite čia…