Svajokime – dovanos SVAJONIŲ IŠSIPILDYMUI!

 

Dabartinių įvykių pasaulyje kontekste, prisimename lengvesnį ir šviesesnį, užpildytą svajonėmis gyvenimą. Gali būti, kad dabar svajonės keičiasi ir trokštame, kad nežūtų, nekentėtų, nebūtų skriaudžiami žmonės karo zonose. Svajojame, kad liautųsi karai ir priešiškumas, kad jaustumėmės saugiai ir galėtume patirti gyvenimo žaismingumą ir gerovę.

 

Ar žinote, kad svajonėms išsipildyti, reikalinga energija ir gebėjimas sutelkti galią? Trukdžių neutralizavimas? Tikėjimas savimi ir tuo, ko siekiame?

Norite susigražinti prarastą energiją, gyvybingumą, pasitikėjimą ir realizuoti svajones? Tuomet ši žinutė kaip tik jums:

Velykų savaitės laikotarpiu t.y. Balandžio 11 – 18 d. dovanojame 30% NUOLAIDĄ visiems mokymams, kursams ir užsiėmimams, knygoms,- viskam, kas padeda įgyti trūkstamas savybes, panaikinti trukdžius ir įvairiapusius ribojimus. Nuolaidos kodas – SVAJOJU jį įvesite prieš atlikdami mokėjimą, jau išsirinkę norimus užsiėmimus ar knygas.

 

O ką renkatės jūs? 

 

Visi mūsų vedami mokymai skirti tobulinti ir keisti save, keliant energines vibracijas, plečiant sąmonę ir stiprinant meilės energijų srautą, nukreiptą į save ir aplinkinius.

 

Prisijunk dabar – neleisk, kad tavo vibracijos žemėtų iki liūdesio, apmaudo, pykčio, keršto, gėdos ir baimės. Švytėk ir dalink šviesą kitiems!

 

Peržiūrėti pasiūlymus 

Kviečiame apsilankyti mokymų svetainėje: https://kosmoenergetika.lt/parduotuve/