DĖMESIO! – 2023 m.  Rugpjūčio 23 d. 19 val. MAGIJOS KURSŲ – BUITINĖ MAGIJA pradžia! Nuotoliniai MAGIJOS KURSAI – BUITINĖ MAGIJA Šių Magijos kursų dalyviai gaus DOVANĄ! – Vaizdo pamoką ŠVIESOS KANALAS IR JO VALYMAS. Tai ypač reikalingos energinės medicinos žinios apie žmogaus energinę struktūrą ir su ja sąveikaujančias energijas. Apie žmogausSkaityti daugiau …

MAGIJOS KURSAI

Elė Soul – dvasinė mokytoja, Sielų gydovė ir tikrojo kelio mentorė savo žiniomis dalinasi įvairiuose seminaruose, kursuose ir mokymuose.

Daugelis, sudalyvavę šiuose renginiuose, džiaugiasi aiškesniu mus supančių energijų, santykių tarp žmonių suvokimu, problemų priežasčių ir ryšių tarp savo veiksmų ir pasirinkimų aiškumu. Mokymai ir čia pateikiami Magijos kursai padeda plėsti akiratį, išsilaisvinti iš kenkiančių ir ribojančių stereotipų, susigrąžinti galią valdyti savo gyvenimą, aktyvuoti gebėjimus ir visapusiškai – emociniame, mentaliniame ir fiziniame lygmenyse sveikti, atkurti darną ir harmoniją.

Kviečiame rinktis jums aktualius Magijos kursų mokymų įrašus, nuotolinius ar tiesioginius mokymus ir žengti į energijų, magijos ir galios pasaulį..