Apie Kosmoenergetika, Reiki, mokymus ir dar daugiau…

Sulaukiame klausimų iš svetainės lankytojų, kurie domisi įvairiomis Dvasinėmis praktikomis ir mokymais.

Pabandysime atsakyti, manome kad būtent čia daugelis ras ieškomą informaciją..

  • Kosmoenergetika ir Reiki ar tai kažkuo panašios technikos ir jeigu taip, kur čia panašumai, o kur skirtumai?

 

Reiki yra labiau žinoma ir labiau išpopuliarinta technika. Mokymasis Reiki apima kelias pakopas.

Reiki yra švelni universali energija, kurios pagalba mes galime padėti harmonizuoti tam tikras būsenas, pagreitinti sveikimo ar reabilitacijos procesus.

Kosmoenergetika – žymiai stipresnis ir efektyvesnis energetinio darbo metodas, leidžiantis šalinti įvairių susirgimų, būsenų, negalavimų priežastis, dirbti su visokio lygio energetiniais ir informaciniais pažeidimais, taip pat koreguoti tokius pažeidimus jeigu jau jie atsirado fiziniame kūne. 

Tai ir kryptingas Dvasinio tobulėjimo kelias, padedantis išsilaisvinti iš destruktyvių programų, energetinių- informacinių pažeidimų ir blokų, įgalinantis keisti likimą, aktyvinti žmogaus talentus ir gebėjimus, suteikiantis galią veikti subtiliame energijų pasaulyje- gauti informaciją iš Žemės ir Visatos informacinio lauko, įtakoti žmogaus sąveiką su kitų dimensijų ir kitų civilizacijų energijomis bei jų atstovais, intensyviai tobulėti norima kryptimi pritraukiant tam padedančias, suteikiančias reikiamą pagalbą energijas.

Yra žinoma, kad Reiki energija įeina į pirmojo Kosmoenergetikos kanalo, t.y. kanalo Farun-Buda energijų srautą. Kosmoenergetikos kanalas Farun-Buda susideda iš 128 atskirų gijų, kurių viena ir yra Reiki. Tad visa Reiki energija slypi pirmojo Kosmoenergetikos kanalo vienoje gijoje. O tų gijų tame kanale viso 128. Taigi mokydamasis Kosmoenergetikos ir gavęs pirmąją iniciaciją, pirmąjį įšventinimą į kanalą Farun-Buda, žmogus gauna ir Reiki energiją, su visa jos galia ir efektyvumu ir dar plius 127 kitas gijas. Ir visa tai veikia kaip vieno kanalo, kurio vardas Farun- Buda energija.

Žmogus pats išsikviesdamas šią energiją (panašiai kaip ir darydamas Reiki seansus) iš karto veikia su žymiai stipresne jėga, nes jis naudoja ir Reiki ir dar kitas 127 gijas. Mokydamasis toliau, mokinys gauna iniciacijas į kitus kanalus, t.y. į Firast, Zevs… kanalus, kurių kiekvienas suteikia dar kitas papildomas galias.

Apie Kosmoenergetikos ir Reiki panašumus ir skirtumus radome informacijos ir kituose puslapiuose. 

 
  • Kur Lietuvoje galima mokytis Kosmoenergetikos?

 

Kosmoenergetikos pradininkė Lietuvoje yra Eglė Gleščinskienė, tai vedančioji, didžiausią praktikos, žinių bei įgūdžių bagažą turinti Kosmoenergetikos technologijų srities profesionalė. Eglė Kosmoenergetikos mokymus Lietuvoje pradėjo jau prieš dešimtmetį, ji taip pat yra Mokytoja bei praktikė kitų Dvasinių technikų, tokių kaip Energinė medicina, Zoroastrizmas, Psichoinformaciologija, Angelų medicina, Bioenergetika, Reiki…

„Kartu su bendražygių komanda iš kitų šalių sukūrėme projektą Aukso Amžiaus Kosmoenergetika- tai patobulintas Kosmoenergetikos metodas, į jos perdavėjo Petrovo ir kitų Kosmoenergetikos krypčių linijas atnešantis papildomas, esmines Evoliucines Žmogaus ir Visatos Matricos modelio direktyvas, leidžiančias šį metodą panaudoti keletą kartų efektyviau, gaunant ilgalaikius norimų pokyčių rezultatus. Čia Kosmoenergetikos mokymas papildytas kosmohumanizmo ideologija bei psichoinformaciologijos mokslo žiniomis ir doktrinomis.“

Projektas „Aukso Amžiaus Kosmoenergetika” (AAK)- jungtinis tarptautinės komandos, užsiimančios gilių, transformuojančių sąmonės technikų tyrinėjimu, pritaikymu, naudojimu visiems Dvasinės evoliucinės krypties siekiantiems žmonėms, darbo rezultatas. Tai naujas kryptingas mokymas, vedantis į Aukso Amžiaus žmonijos savybių įgijimą, galios ir kūrybinio potencialo auginimą, gerovės ir darnos kūrimą.

Ko gero pats svarbiausias dalykas- čia specialistai, turintys pačią aukščiausią kvalifikaciją perduoda mokymus bei žinias.

Įgyvendinau savo didelę svajonę- mano vedamuose mokymuose galioja Aukso Amžiaus žmonijos principai t.y. Laisvė, Visuomenė be konkurencijos, Visuomenė galinti pati susidoroti su savo bėdomis, Žmonija einanti link absoliutaus Gėrio ir Meilės“ (Eglė Gleščinskienė)

 

Įdedame nuorodas:
Eglės Gleščinskienės tinklalapis http://kosmoenergetika.net

 

 

  

Informaciją parengė
Vytis Tamoliūnas
 
_________________________________