fbpx

Kosmoenergetika pradedantiesiems. Akių ir regos sistemos korekcija 2024-06-17

185.00240.00

NUOTOLINIS KOSMOENERGETIKOS SEMINARAS

AKIŲ IR VISOS REGOS SISTEMOS KOREKCIJA

Kosmoenergetikos seminaras pradedantiesiems

 

Grupinio mokymosi nuotolinis seminaras, kuris vyks 2024 m. Birželio 17 d. 10 val.

Galima rinktis individualius mokymus – tuomet mokymai ir iniciacijos vyks asmeniškai jums tinkamu suderintu laiku. Pasirinkimą matysite prie mygtuko „Į krepšelį”.

 

Būtina dalyvavimo sąlyga – įsisavintas Kosmoenergetikos Pradžiamokslio seminaras ir  energijos Farun-Buda, Firast ir Zevs. Šį seminarą rasite čia…

 

Tai seminaras skirtas matymo bei regos sistemos energinei korekcijai. 

Seminaro metu įsisavinsime specialią energinio darbo techniką, skirtą įveikti akių susirgimus ir problemas. Mokysimės kaip energijų pagalba gerinti matymą, stiprinti visą regos sistemą, koreguoti silpnesnes regos sistemos vietas.

 

Įsisavinsime tam skirtas energijas Ranul, Surij-Sanlaj ir Kurf

 

Darbo ypatumai, kanalų derinimas, apribojimai ir visa kitą ką turime žinoti. Užsiėmimo metu vyks iniciacijos į įsisavinamas energijas.

 

Iniciacijos ir atsakymai į klausimus, bei kodų perdavimas vyks online būdu Zoom platformoje. Vaizdo medžiagą dalyviai gaus likus 24 val iki mokymų pradžios.

Mokymų metu Vyks iniciacijos – suderinimai su Ranul, Surij-Sanlaj ir Kurf energijomis, bus perduota energinio darbo technika, skirta įveikti regos sistemos negalavimus.

 

Žinias bei įgūdžius perduoda ir įšventinimus į Kosmoso energijos kanalus atlieka Gydovė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja Elė Soul.

 

 

Saugus atsiskaitymas

Seminare:

 • Mokysitės energetiškai valyti visą regos sistemą;
 • Sužinosite apie subtilų energetinį darbą su regos sistema;
 • Kalbėsime apie akių ligų problemas ir jų korekciją;
 • Trumparegystė, toliaregystė, akispūdis, glaukoma ir kiti regos negalavimai;
 • Žmogaus informacinės struktūros valymas nuo pažeidimų;
 • Energetinis darbas su pakitusiu spaudimu kaukolės viduje;
 • Energetinių kanalų taikymas esant akių pažeidimams ar ligoms;
 • Aukščiau minėtų ir kitų negalavimų šalinimas ir korekcija naudojant Kosmoenergetikos kanalų energiją.

Seminaro metu vyks iniciacijos į energijas Ranul, Surij- Sanlaj ir Kurf

 

Kanalas Ranul – tinka naudoti esant bet kokioms regos sistemos problemoms.

 

Kanalas Surij-Sanlaj– taikomas matymo korekcijai, o taip pat esant akių ir odos susirgimams, yrantiems, negyjantiems uždegimams ir žaizdoms. Gali būti naudojamas odos pažeidimams, infekcijos ir uždegimo židinių naikinimui, gangrenai. Padeda esant alergijai.

 

Kanalas Kurf – darbas su pakitusiu spaudimu kaukolės viduje, akispūdžiu, glaukoma, galvos valymas po hipertoninės krizės (retais atvejais). Kaukolės kaulų atstatymas (kūdikiams).

 

Teorinės žinios, praktiniai mokymai ir Iniciacijos į šių kanalų energiją. Analizuosime klausimus, gilinsime įgūdžius, įsisavinsime naujas technikas…


DĖMESIO! – tai nuotolinis seminaras, – rūpinamės jūsų sveikata ir patogumu.

Iniciacijos ir atsakymai į klausimus, bei kodų perdavimas vyks online būdu Zoom platformoje. Vaizdo medžiagą dalyviai gaus likus 24 val iki mokymų pradžios.

Mokytis patogu ir saugu: dalyviai gaus visą reikiamą informaciją, taip pat nuotoliniu būdu vyks iniciacijos į energijas ir energijos kodų perdavimas.

Mokymų vaizdo medžiaga bus pasiekiama 7 paras laiko , t.y. bus galimybė iš naujo peržiūrėti užsiėmimo mokymų įrašus ir jeigu tik reikia, prisiminti, pasikartoti ar pasižymėti svarbius mokymo metu perduotus dalykus.

Mokymų metu bus galimybė gauti patarimus, kaip ir kokias energijas taikyti esant tam tikroms problemoms.

 

Gal būt tai pats tinkamiausias ir laisviausias laikas tobulėjimui ir noriems pokyčiams? Prisijunk ir atrask savo hobį su Kosmoenergetika!


Dėmesio, tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…

Mokymai

Individualūs mokymai, Grupiniai mokymai

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  Kosmoenergetika pradedantiesiems. Akių ir regos sistemos korekcija 2024-06-17
  185.00240.00Pasirinkti savybes