fbpx

Kosmoenergetika pažengusiems. Distancinis energinis poveikis 2024-09-05

145.00200.00

NUOTOLINIS KOSMOENERGETIKOS SEMINARAS

ATEITIES ŽMONIJOS ENERGIJOS, DISTANCINIS ENERGINIS POVEIKIS

Kosmoenergetikos seminaras pažengusiems

Grupinio mokymosi nuotolinis seminaras, kuris vyks 2024 m. Rugsėjo 5 d. 12 val.

Galima rinktis individualius mokymus – tuomet šis užsiėmimas ir iniciacijos vyks asmeniškai jums tinkamu suderintu laiku. Pasirinkimą matysite prie mygtuko „Į krepšelį”.

Būtina dalyvavimo sąlyga – įsisavintas Kosmoenergetikos Maginio bloko seminaras “Magijos panaikinimas”  ir tam naudojamos energijos Mama ir 1- Magičeskij.

Žinias bei įgūdžius perduoda ir įšventinimus į Kosmoso energijos kanalus atlieka Gydovė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja Elė Soul.

Saugus atsiskaitymas

Kosmoenergetikos metodo pagalba mes galime sąveikauti su ypač aukštų vibracijų energija, kuri plečia kiekvieno mūsų sąmonę, leisdama priimti iki šiol neprieinamą, nesuvokiamą, nepatenkančią į mūsų suvokimo centrą, nekoreliuojančią su įprastais pažinimo metodais, informaciją. Tai ateities žmonijos energija, kuri taps priimtina, pakilus žmonių energinių vibracijų lygmeniui.

Šiame užsiėmime įsisavinsime ir vyks iniciacijos į energiją CHUTTA

Mokysimės energinio poveikio per atstumą technikų, įsisavinsime tokio darbo principus. Susipažinsime su Kosmoenergetikos darbo ypatumais ir energijų perdavimo būdais atliekant bekontaktinį seansą, energinį valymą, energinę korekciją ar reikiamų programų perdavimą.

7 PLANO ENERGIJA IR ENERGINĖ SĄVEIKA

 • Visa apimanti sąmonės ir energijos erdvė
 • 7 plano energijos ypatumai
 • Probleminių situacijų sprendimas
 • Užsitęsusisų negalavimų įveikimas
 • Energinės priemonės kai procesas užsitęsia arba yra mažai efektyvus
 • Žmogaus sąmonės plėtimas ir vystymas

Įsisavinsime energiją CHUTTA, o tai – prisilietimas prie itin aukšto dažnio energijų

 Kosmoenergetika mums dovanoja unikalią energinio poveikio per atstumą techniką.

Šios technikos pagalba, galime suteikti energinę pagalbą žmogui esančiam toli nuo mūsų,- kitame mieste ar kitoje šalyje. Tampa įmanoma, atlikti energinį valymą ar korekciją ir padėti kitam asmeniui be tiesioginio kontakto poreikio.

Energinio poveikio per atstumą technika, leidžia energiškai dirbti iš karto su visa žmogaus energine struktūra, veikti kokybiškai, efektyviai ir greitai.

DISTANCINIS ENERGINIS POVEIKIS

 • Energinis poveikis per atstumą.
 • Priemonės ir energinio poveikio atlikimo technika.
 • Energinio darbo atliekamo per atstumą žinios.
 • Žmogaus, esančio toli, stebėjimas poveikio metu.
 • Prisijungimo prie kito žmogaus energinės struktūros ypatumai.
 • Energinio darbo etika.
 • Priemonių reikšmė.
 • Pagalba specialistui.

DĖMESIO! – tai nuotolinis seminaras, – rūpinamės jūsų sveikata ir patogumu.

Užsiėmimai vyks Zoom platformoje, dalyviai likus 24 val. iki užsiėmimo gaus vaizdo medžiagą, o ją įsisavinę online būdu užduos klausimus, bus aiškinamasi Kosmoenergetikos ypatumai ir vyks iniciacijos į dvi įsisavinamas energijas.

Mokytis patogu ir saugu: dalyviai gaus visą reikiamą informaciją, taip pat nuotoliniu būdu vyks iniciacijos į energijas ir energijos kodų perdavimas.

Mokymų vaizdo medžiaga bus pasiekiama 7 paras laiko , t.y. bus galimybė iš naujo peržiūrėti užsiėmimo mokymų įrašus ir jeigu tik reikia, prisiminti, pasikartoti ar pasižymėti svarbius mokymo metu perduotus dalykus.

Gal būt tai pats tinkamiausias ir laisviausias laikas tobulėjimui ir noriems pokyčiams? Prisijunk ir atrask savo hobį su Kosmoenergetika!


Dėmesio, tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…

Mokymai

Grupiniai mokymai, Individualūs mokymai

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  Kosmoenergetika pažengusiems. Distancinis energinis poveikis 2024-09-05
  145.00200.00Pasirinkti savybes