fbpx

Kosmoenergetika pažengusiems. Energinė pagalba nervų sistemai 2024-07-15

185.00220.00

NUOTOLINIS KOSMOENERGETIKOS SEMINARAS

DARBAS SU SUNKIAIS LIGONIAIS IR NERVŲ SISTEMOS PAŽEIDIMAIS

Kosmoenergetikos seminaras pažengusiems

Grupinio mokymosi nuotolinis seminaras, kuris vyks 2024 m. Liepos 15 d. 19 val.

Galima rinktis individualius mokymus – tuomet šis užsiėmimas ir iniciacijos vyks asmeniškai jums tinkamu suderintu laiku. Pasirinkimą matysite prie mygtuko „Į krepšelį”.

Būtina dalyvavimo sąlyga – įsisavintas Kosmoenergetikos Maginio bloko seminaras “Magijos panaikinimas”  ir tam naudojamos energijos Mama ir 1- Magičeskij.

Kosmoenergetikos metodas gali padėti įveikti energinius sutrikimus, sąlygodamas harmoningą energijų tėkmę bei palaipsnį pažeistų žmogaus organizmo sistemų atsistatymą, o to rezultate – sveikimą, gyvybinių jėgų sugrįžimą ir gyvenimo kokybės gerėjimą.

Kartais pažeidimų žmogaus kūne yra daug, organizmas išsekintas, užterštas toksinais, pažeistas infekcijų ir reikia veikti kompleksiškai, kad būtų atstatyta energinė pusiausvyrą, o pažeistos vietos gautų energinę pagalbą.

Šiame seminare bus perteikta energinio poveikio metodika skirta darbui su sunkiais, gulinčiais, traumas patyrusiais ligoniais.

Įsisavinsime korekcijos metodus, skirtus smegenų pažeidimų šalinimui ir palaipsniam prarastų smegenų funkcijų atkūrimui. 

Žinias bei įgūdžius perduoda ir įšventinimus į Kosmoso energijos kanalus atlieka Gydovė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja Elė Soul.

Saugus atsiskaitymas

Kosmoenergetikos metodas apsprendžia energinį darbą, kuomet susiduriame su sunkiais ligoniais.

Kartais pažeidimų žmogaus organizme ir visoje energinėje struktūroje yra daug ir sunku apsispręsti nuo ko pradėti, į ką pirmiausia kreipti dėmesį, kaip dirbti. Gali būti, kad tenka padėti ir sunkiai judantiems ar negalintiems judėti, patyrusiems traumas, nusilpusiems po ligų ar emocinių sukrėtimų bei turintiems negalią žmonėms.

Egzistuoja energinės technikos ir priemonės padedančios dirbti su tokiais ligoniais, padedančios dirbti iš karto su eile sutrikimų.

Seminare:

 • Energinė pagalba sudėtingais atvejais arba kai negalavimų yra daug;
 • Energinė pagalba sutrikus judėjimo funkcijoms;
 • Energinės korekcijos ypatumai gulintiems ligoniams;
 • Pažeistų organizmo sistemų atstatymas energiniais metodais;
 • Kūno masės apkrovų mažinimas;
 • Nervų sistemos korekcija;
 • Nervų pažeidimų šalinimas energinėmis priemonėmis;
 • Energinis prisijungimas prie žmogaus nervų sistemos;
 • Atskirų nervų sistemos dalių korekcija;
 • Nervinių jungčių atstatymo ypatumai;
 • Energinio darbo principai esant Cerebraliniam paralyžiui.

Seminaro metu mokysimės ir įsisavinsime energijas – Bonn ir Luli

Bonn – skirtas darbui su gulinčiais ligoniais, jų stiprinimui, pažeistų sistemų ar parametrų korekcijai. Suteikia lengvumą. Dvasinėje sferoje skirtas levitacinių gebėjimų vystymui.

Luli – skirtas nervų sistemos korekcijai, kai pažeistos neuronų jungtys, kai perduodami signalai nepasiekia tikslo arba yra iškraipomi, trūkčiojantys, netikslūs.

Teorinės žinios, praktiniai mokymai ir Iniciacijos į šių kanalų energiją.


DĖMESIO! – tai nuotolinis seminaras, – rūpinamės jūsų sveikata ir patogumu.

Užsiėmimai vyks Zoom platformoje, dalyviai likus 24 val. iki užsiėmimo gaus vaizdo medžiagą, o ją įsisavinę online būdu užduos klausimus, bus aiškinamasi Kosmoenergetikos ypatumai ir vyks iniciacijos į dvi įsisavinamas energijas.

Mokytis patogu ir saugu: dalyviai gaus visą reikiamą informaciją, taip pat nuotoliniu būdu vyks iniciacijos į energijas ir energijos kodų perdavimas.

Mokymų vaizdo medžiaga bus pasiekiama 7 paras laiko , t.y. bus galimybė iš naujo peržiūrėti užsiėmimo mokymų įrašus ir jeigu tik reikia, prisiminti, pasikartoti ar pasižymėti svarbius mokymo metu perduotus dalykus.

Mokymų metu bus galimybė gauti patarimus, kaip ir kokias energijas taikyti esant tam tikroms problemoms.

Gal būt tai pats tinkamiausias ir laisviausias laikas tobulėjimui ir noriems pokyčiams? Prisijunk ir atrask savo hobį su Kosmoenergetika!

Dėmesio, tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…

Mokymai

Grupiniai mokymai, Individualūs mokymai

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  Kosmoenergetika pažengusiems. Energinė pagalba nervų sistemai 2024-07-15
  185.00220.00Pasirinkti savybes