fbpx

Kosmoenergetika pažengusiems. Svorio reguliavimas, IN-JAN balansas 2024-08-05

185.00220.00

NUOTOLINIS KOSMOENERGETIKOS SEMINARAS

SVORIO REGULIAVIMAS, IN-JAN BALANSAS

Kosmoenergetikos seminaras pažengusiems

Grupinio mokymosi nuotolinis seminaras, kuris vyks 2024 m. Rugpjūčio 5 d. 11 val.

Galima rinktis individualius mokymus – tuomet šis užsiėmimas ir iniciacijos vyks asmeniškai jums tinkamu suderintu laiku. Pasirinkimą matysite prie mygtuko „Į krepšelį”.

Būtina dalyvavimo sąlyga – įsisavintas Kosmoenergetikos Maginio bloko seminaras “Magijos panaikinimas”  ir tam naudojamos energijos Mama ir 1- Magičeskij.

Seminare endokrininė žmogaus sistema, energiniai ypatumai įtakojantys žmogaus kūno svorį, energinė technika kūno svorio reguliavimui, o taip pat vyriškos ir moteriškos energijų balansai, In-Jan energinių srautų subalansavimas.

Iniciacijos ir atsakymai į klausimus, bei kodų perdavimas vyks online būdu Zoom platformoje. Vaizdo medžiagą dalyviai gaus likus 24 val iki mokymų pradžios.

Mokymų metu Vyks iniciacijos – suderinimai su Tata ir Agni-Chum energijomis

Žinias bei įgūdžius perduoda ir įšventinimus į Kosmoso energijos kanalus atlieka Gydovė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja Elė Soul.

Saugus atsiskaitymas

Endokrininė sistema, Žmogaus kūno svorio reguliavimas

 • Endokrininė sistema ir jos reguliavimas
 • Sutrikusių endokrininės sistemos liaukų atstatymas ir energetinė korekcija
 • Medžiagų apykaitos procesų aktyvavimas
 • Svorio korekcija

Tata – padeda koreguoti svorį. Galime mažinti viršsvorį, keisti mitybos įpročius ir režimą, gydyti endokrininės sistemos pažeidimus, atstatyti pažeistą hormonų pusiausvyrą, stiprinti gyvybinį tonusą, keisti organizmo parametrus. Su šia energija galime ir didinti svorį, reguliuoti medžiagų apykaitos procesus, energiškai koreguoti endokrininės sistemos liaukų darbą.

Energinio balanso atstatymas, IN-JAN korekcija, Sunkių negalavimų korekcija 

 • In-Jan energijos srautų subtiliuose žmogaus energetiniuose lygmenyse harmonizavimas
 • Ypač sunkių negalavimų ir ilgalaikių ligų pasekmių korekcija
 • Žmogaus energetinės sistemos energobalanso atstatymas

Agni-Chum – padeda esant sunkiems atvejams, energiškai koreguojant įvairius susirgimus ir negalavimus. Stipriai valo nuo magijos, burtų, nužiūrėjimų, prakeiksmų  ir bet kokios neigiamos energijos. Sąlygoja išsilaisvinimą iš kenksmingų sutvėrimų (energetinių esybių).

Vyriškas šio kanalo aspektas (Agni) valo ir pripildo biolauką aktyvumo, judėjimo, veiklos energija, moteriškas (Chum)- sutraukia visą sunkią, kenksmingą energiją, panaikina agresiją. Šis kanalas atstato energetinę pusiausvyrą, energetinį In ir Jan balansą.

Mokysimės šių energijų pritaikymo technikų, įsisavinsime svorio kontrolės mechanizmą, mitybos reguliavimo programas. Įsisavinsime IN-JAN balansavimo tecniką, pažinsime kuriančiąją Vaiskiąją šviesą ir jos aspektus.

 

DĖMESIO! – tai nuotolinis seminaras, – rūpinamės jūsų sveikata ir patogumu.

Iniciacijos ir atsakymai į klausimus, bei kodų perdavimas vyks online būdu Zoom platformoje. Vaizdo medžiagą dalyviai gaus  likus 24 val iki mokymų pradžios.

Mokytis patogu ir saugu: dalyviai gaus visą reikiamą informaciją, taip pat nuotoliniu būdu vyks iniciacijos į energijas ir energijos kodų perdavimas.

Mokymų vaizdo medžiaga bus pasiekiama 7 paras laiko , t.y. bus galimybė iš naujo peržiūrėti užsiėmimo mokymų įrašus ir jeigu tik reikia, prisiminti, pasikartoti ar pasižymėti svarbius mokymo metu perduotus dalykus.

Mokymų metu bus galimybė gauti patarimus, kaip ir kokias energijas taikyti esant tam tikroms problemoms.

Gal būt tai pats tinkamiausias ir laisviausias laikas tobulėjimui ir noriems pokyčiams? Prisijunk ir atrask savo hobį su Kosmoenergetika!

Dėmesio- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…

Mokymai

Grupiniai mokymai, Individualūs mokymai

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  Kosmoenergetika pažengusiems. Svorio reguliavimas, IN-JAN balansas 2024-08-05
  185.00220.00Pasirinkti savybes