fbpx

Kosmoenergetika pradedantiesiems. Stuburo – sąnarių seminaras 2024-06-11

185.00220.00

NUOTOLINIS KOSMOENERGETIKOS SEMINARAS

ENERGIJA IR FORMULĖ STUBURO IR SĄNARIŲ ATSTATYMUI

Kosmoenergetikos seminaras pradedantiesiems

 

Grupinio mokymosi nuotolinis seminaras, kuris vyks 2024 m. Birželio 11 d. 19 val.

Galima rinktis individualius mokymus – tuomet šis užsiėmimas ir iniciacijos vyks asmeniškai jums tinkamu suderintu laiku. Pasirinkimą matysite prie mygtuko „Į krepšelį”.

 

Būtina dalyvavimo sąlyga – įsisavintas Kosmoenergetikos Pradžiamokslio seminaras ir  energijos Farun-Buda, Firast ir Zevs. Šį seminarą rasite čia…

 

Seminaras, kurio metu mokysimės ir įsisavinsime energinės terapijos techniką kuri padeda įveikti stuburo ir sąnarių ligas bei negalavimus, kaulų sistemos pažeidimus, šalinti stuburo pažeidimų ir traumų pasekmes.

Seminaro metu perduota energinio darbo technika gali padėti naikinti uždegiminius atramos – judėjimo sistemos procesus. Taip pat sužinosite kaip energetiškai koreguoti laikyseną, atstatinėti kaulų struktūrą, šalinti druskų bei įvairių šlakų sankaupas.

 

Seminaro metu gilinsime anksčiau įgytas žinias ir gebėjimus..

 

Iniciacijos ir atsakymai į klausimus, bei kodų perdavimas vyks online būdu Zoom platformoje. Vaizdo medžiagą dalyviai gaus  likus 24 val iki mokymų pradžios.

Mokymų metu Vyks iniciacijos – suderinimai su Sviatoj Buda, Sviatoj Jesus ir Farun energijomis, bus perduota energinio darbo technika, skirta stuburo ir sąnarių atstatymui.

 

Žinias bei įgūdžius perduoda ir įšventinimus į Kosmoso energijos kanalus atlieka Gydovė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja Elė Soul.

 

 

Saugus atsiskaitymas

Seminare:

 • sužinosite apie subtilų energetinį darbą su visa žmogaus atramos- judėjimo sistema;
 • kalbėsime apie stuburo pažeidimų ir negalavimų energetinės korekcijos metodus;
 • mokysimės šalinti nugaros, sprando srities skausmus ir jų priežastis;
 • mokysimės šalinti sąnarių skausmą, energetiškai koreguoti pažeidimus;
 • mokysimės stiprinti ir atstatinėti pažeistas kaulų, sąnarių, kremzlių vietas;
 • aiškinsimės kaip iš pažeistų organizmo vietų šalinti druskų ir kitų kenksmingų medžiagų sankaupas;
 • mokysimės minėtus stuburo ir sąnarių negalavimus šalinti ir koreguoti naudojant Kosmoenergetikos kanalų energiją.

Kanalas Sviatoj Jesus – Naudojamas esant sąnarių pažeidimams. Padeda energetiškai įveikti uždegiminius procesus sąnaryje , kremzlių ir sausgyslių audiniuose, taip pat audiniuose šalia stuburo, kur dėl įvairių negalavimų ar ligų, stuburo traumų vystosi uždegiminis procesas. Atstato pažeistas sąnario struktūras.

Kanalas Sviatoj Buda –  Darbas su išvaržomis, galūnių lūžiais, stuburo traumomis, pooperaciniais randais. Įvairių stuburo pažeidimų, sąnarių, kaulų sistemos pažeidimų energetinė korekcija.

Kanalas Farun Naudojamas kaulų, stuburo, sąnarių (skoliozė, infekcinis ir kitokio pobūdžio poliartritas) pažeidimų, traumų, susirgimų ir ligų korekcijai. Laikysenos koregavimui. Sąlygoja stuburo išvaržų palaipsninį išnykimą, druskų ir kitų medžiagų sankaupų pašalinimą.

 


DĖMESIO! – tai nuotolinis seminaras, – rūpinamės jūsų sveikata ir patogumu.

Iniciacijos ir atsakymai į klausimus, bei kodų perdavimas vyks online būdu Zoom platformoje. Vaizdo medžiagą dalyviai gaus likus 24 val iki mokymų pradžios.

Mokytis patogu ir saugu: dalyviai gaus visą reikiamą informaciją, taip pat nuotoliniu būdu vyks iniciacijos į energijas ir energijos kodų perdavimas.

Mokymų vaizdo medžiaga bus pasiekiama 7 paras laiko , t.y. bus galimybė iš naujo peržiūrėti užsiėmimo mokymų įrašus ir jeigu tik reikia, prisiminti, pasikartoti ar pasižymėti svarbius mokymo metu perduotus dalykus.

Mokymų metu bus galimybė gauti patarimus, kaip ir kokias energijas taikyti esant tam tikroms problemoms.

 

Gal būt tai pats tinkamiausias ir laisviausias laikas tobulėjimui ir noriems pokyčiams? Prisijunk ir atrask savo hobį su Kosmoenergetika!


Dėmesio, tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…

Mokymai

Grupiniai mokymai, Individualūs mokymai

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  Kosmoenergetika pradedantiesiems. Stuburo – sąnarių seminaras 2024-06-11
  185.00220.00Pasirinkti savybes