fbpx
Akcija!

Paveikslas PRIĖMIMO ANGELAS

35.00170.00

 

Paveikslas PRIĖMIMO ANGELAS

Tai spaudinys ant kokybiškos foto drobės, atspaustas neblunkančiais, ekologiškais dažais.

Su porėmiu, paruoštas kabinimui ant sienos.

Paveikslai yra pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Yra žinoma, kad Priėmimo angelas yra švelnus gyvenimo gidas, kuris mums primena, kad turime priimti ir mylėti save tokį, koks esame, su visais savo trūkumais ir stiprybėmis. Šis angelas padeda mums atsikratyti savigraužos minčių ir savęs kritikos, skatindamas priimti atleidimą. Jis palaiko mus tais momentais, kai jaučiamės pažeidžiami ar nepakankami, primindamas, kad esame verti meilės ir pagarbos. Priėmimo angelas atneša šilumą ir saugumą, skatindamas mus kurti sveikesnį santykį su savimi ir kitais. Jis yra draugas, kuris primena, kad tik priėmę save, galime priimti ir kitus su meile ir supratimu. Tai yra angelas, kuris padeda atrasti vidinį ramybės ir harmonijos jausmą per priėmimą ir meilės dovanojimą sau bei aplinkiniams.

Po užsakymo paveikslas bus išsiųstas per 5 darbo dienas.

Saugus atsiskaitymas

Jūsų pasirinktas paveikslas  tai spaudinys ant foto drobės, puikus meno kūrinys, kurio tekstūra puikiai atspindi kokybiškas spalvas. Kiekvienas spausdinimas atliktas su ekologiškais dažais, o gamintojas garantuoja ilgalaikį atsparumą išblukimui – net iki 80 metų!

Paveikslai yra pritvirtinti ant medinio porėmio, o didesnių išmatavimų porėmiai yra papildomai sutvirtinti mediniais skersiniais. Be to taip pat yra pritvirtintas metalinis troselis, tad įsigytą paveikslą lengvai ir patogiai galite iškarto tvirtinti prie sienos.

Pasirinkdami Angelų paveikslų tematiką, ne tik suteiksite jaukumo savo būstui ar darbo patalpoms, bet ir turėsite nepakartojamą interjero detalę, kuri padės jums kurti pageidaujamą emocinę atmosferą.

Šis Angelų paveikslas yra puiki dovana, jei norite nudžiuginti draugą, kolegą, mylimąjį ar artimą žmogų. Tai dovana, kuri ne tik nudžiugins, bet ir padovanos malonias emocijas, kaskart žiūrint į jį.

Tai yra daugiau nei paprastas paveikslas – tai meno kūrinys, kuris gyvens kartu su jumis ir praturtins jūsų gyvenimą!

Paveikslai su porėmiais (paruošti kabinimui ant sienos) pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Į užsienį galime pristatyti tik spaudinį ant drobės be porėmio, susuktą į ruloną. Esant poreikiui kreiptis elesoul.lt@gmail.com

Pasirinkite paveikslo dydį:

20 x 20 cm, 30 × 30 cm, 40 × 40 cm, 50 ×50 cm, 60 × 60 cm, 70 ×70 cm, 80 × 80 cm, 100 ×100 cm

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Paveikslas PRIĖMIMO ANGELAS
    35.00170.00Pasirinkti savybes