fbpx
Akcija!

Paveikslas VAIKO ANGELAS

35.00170.00

 

Paveikslas VAIKO ANGELAS

Tai spaudinys (reprodukcija) ant kokybiškos foto drobės, atspaustas neblunkančiais, ekologiškais dažais. Su porėmiu, paruoštas kabinimui ant sienos.

Paveikslai yra pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Yra žinoma, kad Vaiko angelas – tai šviesi ir nekaltai bešypsantis esybė, kuri lydi mus nuo pat gimimo pilnomis stebuklų ir nuostabos akimis . Jo buvimas šalia primena mums apie tyrumą, kurį skleidžia vaikai. Šis angelas – mūsų sergėtojas, visada pasiruošęs ginti mus nuo pavojų ir padėti rasti kelią į širdies gilumą. Jis atveria duris į vaikystės prisiminimus ir kviečia prisiminti tuos laikus, kai viskas buvo paprasta ir stebuklinga.

Vaiko angelas moko mus būti žaismingesniais, kurti ir būti savimi, nebijoti svajoti ir į pasaulį žvelgti atviromis akimis. Jo buvimas primena, kad netgi suaugusieji turi išlaikyti širdyje vaikystės dvasią, nes tik taip galima patirti gyvenimo grožį ir nuoširdumą. Tai yra angelas, kuris rodo mums, kad mes visada esame vaikai savo širdyje, ir kviečia atverti savo širdies vartus, kad šviesa ir meilė galėtų nešti džiaugsmą į mūsų gyvenimą.

Po užsakymo paveikslas bus išsiųstas per 5 darbo dienas.

Saugus atsiskaitymas

Jūsų pasirinktas paveikslas  tai spaudinys ant foto drobės, puikus meno kūrinys, kurio tekstūra puikiai atspindi kokybiškas spalvas. Kiekvienas spausdinimas atliktas su ekologiškais dažais, o gamintojas garantuoja ilgalaikį atsparumą išblukimui – net iki 80 metų!

Paveikslai yra pritvirtinti ant medinio porėmio, o didesnių išmatavimų porėmiai yra papildomai sutvirtinti mediniais skersiniais. Be to taip pat yra pritvirtintas metalinis troselis, tad įsigytą paveikslą lengvai ir patogiai galite iškarto tvirtinti prie sienos.

Pasirinkdami Angelų paveikslų tematiką, ne tik suteiksite jaukumo savo būstui ar darbo patalpoms, bet ir turėsite nepakartojamą interjero detalę, kuri padės jums kurti pageidaujamą emocinę atmosferą.

Šis Angelų paveikslas yra puiki dovana, jei norite nudžiuginti draugą, kolegą, mylimąjį ar artimą žmogų. Tai dovana, kuri ne tik nudžiugins, bet ir padovanos malonias emocijas, kaskart žiūrint į jį.

Tai yra daugiau nei paprastas paveikslas – tai meno kūrinys, kuris gyvens kartu su jumis ir praturtins jūsų gyvenimą!

Paveikslai su porėmiais (paruošti kabinimui ant sienos) pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Į užsienį galime pristatyti tik spaudinį ant drobės be porėmio, susuktą į ruloną. Esant poreikiui kreiptis elesoul.lt@gmail.com

Pasirinkite paveikslo dydį:

20 x 20 cm, 30 × 30 cm, 40 × 40 cm, 50 ×50 cm, 60 × 60 cm, 70 ×70 cm, 80 × 80 cm, 100 ×100 cm

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Paveikslas VAIKO ANGELAS
    35.00170.00Pasirinkti savybes