fbpx
Akcija!

Paveikslas PERMAINŲ ANGELAS

35.00170.00

 

Paveikslas PERMAINŲ ANGELAS

Tai spaudinys ant kokybiškos foto drobės, atspaustas neblunkančiais, ekologiškais dažais.

Su porėmiu, paruoštas kabinimui ant sienos.

Paveikslai yra pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Yra žinoma, kad Permainų angelas yra galinga jėga, kuri lydi mus per gyvenimo pokyčius ir transformacijas. Šis angelas atneša mums drąsos, kad galėtume išbandyti naujus kelią ir pasinerti į nežinomą. Jis moko mus priimti pokyčius kaip galimybę augti ir tobulėti, o ne kaip grėsmę. Permainų angelas skatina mus atpalaiduoti senus prisirišimus ir leidžia mums atrasti savo tikrąjį aš. Jis lydi mus per visus gyvenimo etapus ir padeda įveikti iššūkius su pasitikėjimu ir atsidavimu. Šis angelas yra mūsų pastovus palydovas, kuris primena, kad pokyčiai yra neišvengiami ir kad jie gali vesti į didesnę laimę ir džiaugsmą. Tai yra angelas, kuris skatina mus keistis ir augti bei suteikia mums jėgų pereiti į naują lygį.

Po užsakymo paveikslas bus išsiųstas per 5 darbo dienas.

Saugus atsiskaitymas

Jūsų pasirinktas paveikslas  tai spaudinys ant foto drobės, puikus meno kūrinys, kurio tekstūra puikiai atspindi kokybiškas spalvas. Kiekvienas spausdinimas atliktas su ekologiškais dažais, o gamintojas garantuoja ilgalaikį atsparumą išblukimui – net iki 80 metų!

Paveikslai yra pritvirtinti ant medinio porėmio, o didesnių išmatavimų porėmiai yra papildomai sutvirtinti mediniais skersiniais. Be to taip pat yra pritvirtintas metalinis troselis, tad įsigytą paveikslą lengvai ir patogiai galite iškarto tvirtinti prie sienos.

Pasirinkdami Angelų paveikslų tematiką, ne tik suteiksite jaukumo savo būstui ar darbo patalpoms, bet ir turėsite nepakartojamą interjero detalę, kuri padės jums kurti pageidaujamą emocinę atmosferą.

Šis Angelų paveikslas yra puiki dovana, jei norite nudžiuginti draugą, kolegą, mylimąjį ar artimą žmogų. Tai dovana, kuri ne tik nudžiugins, bet ir padovanos malonias emocijas, kaskart žiūrint į jį.

Tai yra daugiau nei paprastas paveikslas – tai meno kūrinys, kuris gyvens kartu su jumis ir praturtins jūsų gyvenimą!

Paveikslai su porėmiais (paruošti kabinimui ant sienos) pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Į užsienį galime pristatyti tik spaudinį ant drobės be porėmio, susuktą į ruloną. Esant poreikiui kreiptis elesoul.lt@gmail.com

Pasirinkite paveikslo dydį:

20 x 20 cm, 30 × 30 cm, 40 × 40 cm, 50 ×50 cm, 60 × 60 cm, 70 ×70 cm, 80 × 80 cm, 100 ×100 cm

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Paveikslas PERMAINŲ ANGELAS
    35.00170.00Pasirinkti savybes