fbpx
Akcija!

Paveikslas RŪPESTINGUMO ANGELAS

35.00170.00

 

Paveikslas RŪPESTINGUMO ANGELAS

Tai spaudinys ant kokybiškos foto drobės, atspaustas neblunkančiais, ekologiškais dažais.

Su porėmiu, paruoštas kabinimui ant sienos.

Paveikslai yra pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Yra žinoma, kad Rūpestingumo angelas yra švelnus ir užuojautą nešantis gyvenimo vedlys, kuris rūpinasi mūsų gerove bei saugumu. Šis angelas atneša šilumą ir meilę, palaiko mūsų sveikatą bei gerovę ir padeda mums atrasti rūpestingumo jėgą širdyje. Jis yra draugas, kuris stebi mūsų žingsnius ir saugo nuo pavojų, bet taip pat skatina rūpintis savo fizinės ir emocinės būklės palaikymu. Rūpestingumo angelas mums primena, kaip svarbu rūpintis savimi ir kitais, ir kad atsargumas bei dėmesys yra pagrindiniai gyvenimo kokybės elementai. Šis angelas skatina mūsų sąmonę priimti rūpestingumo svarbą, prisidedant prie harmoningos ir mylinčios aplinkos kūrimo.

Po užsakymo paveikslas bus išsiųstas per 5 darbo dienas.

Saugus atsiskaitymas

Jūsų pasirinktas paveikslas  tai spaudinys ant foto drobės, puikus meno kūrinys, kurio tekstūra puikiai atspindi kokybiškas spalvas. Kiekvienas spausdinimas atliktas su ekologiškais dažais, o gamintojas garantuoja ilgalaikį atsparumą išblukimui – net iki 80 metų!

Paveikslai yra pritvirtinti ant medinio porėmio, o didesnių išmatavimų porėmiai yra papildomai sutvirtinti mediniais skersiniais. Be to taip pat yra pritvirtintas metalinis troselis, tad įsigytą paveikslą lengvai ir patogiai galite iškarto tvirtinti prie sienos.

Pasirinkdami Angelų paveikslų tematiką, ne tik suteiksite jaukumo savo būstui ar darbo patalpoms, bet ir turėsite nepakartojamą interjero detalę, kuri padės jums kurti pageidaujamą emocinę atmosferą.

Šis Angelų paveikslas yra puiki dovana, jei norite nudžiuginti draugą, kolegą, mylimąjį ar artimą žmogų. Tai dovana, kuri ne tik nudžiugins, bet ir padovanos malonias emocijas, kaskart žiūrint į jį.

Tai yra daugiau nei paprastas paveikslas – tai meno kūrinys, kuris gyvens kartu su jumis ir praturtins jūsų gyvenimą!

Paveikslai su porėmiais (paruošti kabinimui ant sienos) pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Į užsienį galime pristatyti tik spaudinį ant drobės be porėmio, susuktą į ruloną. Esant poreikiui kreiptis elesoul.lt@gmail.com

Pasirinkite paveikslo dydį:

20 x 20 cm, 30 × 30 cm, 40 × 40 cm, 50 ×50 cm, 60 × 60 cm, 70 ×70 cm, 80 × 80 cm, 100 ×100 cm

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Paveikslas RŪPESTINGUMO ANGELAS
    35.00170.00Pasirinkti savybes