fbpx
Akcija!

Paveikslas ŠVIESOS ANGELAS

35.00170.00

 

Paveikslas ŠVIESOS ANGELAS

Tai spaudinys ant kokybiškos foto drobės, atspaustas neblunkančiais, ekologiškais dažais.

Su porėmiu, paruoštas kabinimui ant sienos.

Paveikslai yra pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Yra žinoma, kad Šviesos angelas yra šviesos ir teisingumo nešėjas. Jo buvimas atneša šviesą į mūsų gyvenimą, išsklaidydamas tamsą ir nežinomybę. Šis angelas suteikia mums aiškumą, supratimą ir vidinę šviesą, padedančią rasti teisingą kelią ir pažinti gyvenimo tikslą. Jo šviesos spinduliai apšviečia mūsų širdį ir sielą, skatindami dvasinį augimą ir sąmoningumo kilimą.

Šviesos angelas yra mūsų vilties ir pasitikėjimo šaltinis, kuris padeda pergyventi tamsias akimirkas ir žvelgti į ateitį su optimizmu. Jo švelni ir ramybės kupina energija sukuria harmoniją ir pusiausvyrą mūsų gyvenime, padeda įveikti sunkumus su drąsa ir pasitikėjimu. Šis angelas puoselėja vidinę šviesą ir suteikia mums jėgų skleisti ją aplinkiniams žmonėms. Jo buvimas primena, kad net tamsiausiose akimirkose visada yra šviesa ir viltis, o mes galime būti šios šviesos nešėjais savo gyvenime ir pasaulyje.

Po užsakymo paveikslas bus išsiųstas per 5 darbo dienas.

Saugus atsiskaitymas

Jūsų pasirinktas paveikslas  tai spaudinys ant foto drobės, puikus meno kūrinys, kurio tekstūra puikiai atspindi kokybiškas spalvas. Kiekvienas spausdinimas atliktas su ekologiškais dažais, o gamintojas garantuoja ilgalaikį atsparumą išblukimui – net iki 80 metų!

Paveikslai yra pritvirtinti ant medinio porėmio, o didesnių išmatavimų porėmiai yra papildomai sutvirtinti mediniais skersiniais. Be to taip pat yra pritvirtintas metalinis troselis, tad įsigytą paveikslą lengvai ir patogiai galite iškarto tvirtinti prie sienos.

Pasirinkdami Angelų paveikslų tematiką, ne tik suteiksite jaukumo savo būstui ar darbo patalpoms, bet ir turėsite nepakartojamą interjero detalę, kuri padės jums kurti pageidaujamą emocinę atmosferą.

Šis Angelų paveikslas yra puiki dovana, jei norite nudžiuginti draugą, kolegą, mylimąjį ar artimą žmogų. Tai dovana, kuri ne tik nudžiugins, bet ir padovanos malonias emocijas, kaskart žiūrint į jį.

Tai yra daugiau nei paprastas paveikslas – tai meno kūrinys, kuris gyvens kartu su jumis ir praturtins jūsų gyvenimą!

Paveikslai su porėmiais (paruošti kabinimui ant sienos) pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Į užsienį galime pristatyti tik spaudinį ant drobės be porėmio, susuktą į ruloną. Esant poreikiui kreiptis elesoul.lt@gmail.com

Pasirinkite paveikslo dydį:

20 x 20 cm, 30 × 30 cm, 40 × 40 cm, 50 ×50 cm, 60 × 60 cm, 70 ×70 cm, 80 × 80 cm, 100 ×100 cm

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Paveikslas ŠVIESOS ANGELAS
    35.00170.00Pasirinkti savybes