fbpx
Akcija!

Paveikslas SVAJONIŲ ANGELAS

35.00170.00

 

Paveikslas SVAJONIŲ ANGELAS

Tai spaudinys ant kokybiškos foto drobės, atspaustas neblunkančiais, ekologiškais dažais.

Su porėmiu, paruoštas kabinimui ant sienos.

Paveikslai yra pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Yra žinoma, kad Svajonių angelas yra tarsi mūsų asmeninis guru, kuris skatina siekti aukščiausių tikslų ir troškimų. Jis palaiko mūsų vizijas ir svajones, padeda jas įgyvendinti realybėje. Šis angelas yra kūrybiškumo ir inovacijų šaltinis, kuris skatina mūsų vaizduotę žengti toliau nei bet kada anksčiau. Jis suteikia drąsos kurti savo svajonių gyvenimą ir skatina leistis į nepažįstamą, bet džiugią kelionę. Svajonių angelas primena, kad svajonės yra mūsų galios išraiška ir šaltinis, leidžiantis mums siekti visko, ko norime. Jis yra optimizmo ir entuziazmo šaltinis, padedantis mums išlikti ryžtingiems ir įveikti kliūtis.

Šis angelas suteikia mums galimybę kurti savo gyvenimą taip, kaip norime, ir suteikia energijos siekti savo didžiausių svajonių išsipildymo. Svajonių angelas yra nuolatinis palydovas ir šaltinis, kuris padeda mums keliauti širdies keliu į džiaugsmą ir palaimą.

Po užsakymo paveikslas bus išsiųstas per 5 darbo dienas.

Saugus atsiskaitymas

Jūsų pasirinktas paveikslas  tai spaudinys ant foto drobės, puikus meno kūrinys, kurio tekstūra puikiai atspindi kokybiškas spalvas. Kiekvienas spausdinimas atliktas su ekologiškais dažais, o gamintojas garantuoja ilgalaikį atsparumą išblukimui – net iki 80 metų!

Paveikslai yra pritvirtinti ant medinio porėmio, o didesnių išmatavimų porėmiai yra papildomai sutvirtinti mediniais skersiniais. Be to taip pat yra pritvirtintas metalinis troselis, tad įsigytą paveikslą lengvai ir patogiai galite iškarto tvirtinti prie sienos.

Pasirinkdami Angelų paveikslų tematiką, ne tik suteiksite jaukumo savo būstui ar darbo patalpoms, bet ir turėsite nepakartojamą interjero detalę, kuri padės jums kurti pageidaujamą emocinę atmosferą.

Šis Angelų paveikslas yra puiki dovana, jei norite nudžiuginti draugą, kolegą, mylimąjį ar artimą žmogų. Tai dovana, kuri ne tik nudžiugins, bet ir padovanos malonias emocijas, kaskart žiūrint į jį.

Tai yra daugiau nei paprastas paveikslas – tai meno kūrinys, kuris gyvens kartu su jumis ir praturtins jūsų gyvenimą!

Paveikslai su porėmiais (paruošti kabinimui ant sienos) pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Į užsienį galime pristatyti tik spaudinį ant drobės be porėmio, susuktą į ruloną. Esant poreikiui kreiptis elesoul.lt@gmail.com

Pasirinkite paveikslo dydį:

20 x 20 cm, 30 × 30 cm, 40 × 40 cm, 50 ×50 cm, 60 × 60 cm, 70 ×70 cm, 80 × 80 cm, 100 ×100 cm

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Paveikslas SVAJONIŲ ANGELAS
    35.00170.00Pasirinkti savybes