fbpx
Akcija!

Paveikslas VIRSMO ANGELAS

35.00170.00

 

Paveikslas VIRSMO ANGELAS

Tai spaudinys (reprodukcija) ant kokybiškos foto drobės, atspaustas neblunkančiais, ekologiškais dažais. Su porėmiu, paruoštas kabinimui ant sienos.

Paveikslai su porėmiais (paruošti kabinimui ant sienos) pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Yra žinoma, kad Virsmo angelas yra tarsi mūsų gyvenimo šviesioji dalis, galimybė pasikeisti ir augti. Šis angelas mums primena, kad kiekvieną dieną turime progą tapti geresne savo versija, panaudodami iššūkius kaip galimybes. Jis suteikia drąsos eiti naujais keliais, atskleisti naujus gebėjimus ir atrasti gyvenimo prasmę.

Virsmo angelas moko mus priimti pokyčius ir nebijoti transformacijos. Jo buvimas primena, kad visada galime tapti geresniais, stipresniais ir išmintingesniais žmonėmis, kai tik nusprendžiame žengti virsmo keliu. Tai yra angelas, kuris skatina mūsų vidinę evoliuciją ir pasitikėjimą savimi, padedantis atrasti gyvenimo grožį ir realizuoti savo misiją.

Po užsakymo paveikslas bus išsiųstas per 5 darbo dienas.

Saugus atsiskaitymas

Jūsų pasirinktas paveikslas  tai spaudinys ant foto drobės, puikus meno kūrinys, kurio tekstūra puikiai atspindi kokybiškas spalvas. Kiekvienas spausdinimas atliktas su ekologiškais dažais, o gamintojas garantuoja ilgalaikį atsparumą išblukimui – net iki 80 metų!

Paveikslai yra pritvirtinti ant medinio porėmio, o didesnių išmatavimų porėmiai yra papildomai sutvirtinti mediniais skersiniais. Be to taip pat yra pritvirtinta metalinė virvelė, tad įsigytą paveikslą lengvai ir patogiai galite iškarto tvirtinti prie sienos.

Pasirinkdami Angelų paveikslų tematiką, ne tik suteiksite jaukumo savo būstui ar darbo patalpoms, bet ir turėsite nepakartojamą interjero detalę, kuri padės jums kurti pageidaujamą emocinę atmosferą.

Šis Angelų paveikslas yra puiki dovana, jei norite nudžiuginti draugą, kolegą, mylimąjį ar artimą žmogų. Tai dovana, kuri ne tik nudžiugins, bet ir padovanos malonias emocijas, kaskart žiūrint į jį.

Tai yra daugiau nei paprastas paveikslas – tai meno kūrinys, kuris gyvens kartu su jumis ir praturtins jūsų gyvenimą!

 

Paveikslai su porėmiais (paruošti kabinimui ant sienos) pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Į užsienį galime pristatyti tik spaudinį ant drobės be porėmio, susuktą į ruloną. Esant poreikiui kreiptis elesoul.lt@gmail.com

Pasirinkite paveikslo dydį

20 x 20 cm, 30 × 30 cm, 40 × 40 cm, 50 ×50 cm, 60 × 60 cm, 70 ×70 cm, 80 × 80 cm, 100 ×100 cm

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Paveikslas VIRSMO ANGELAS
    35.00170.00Pasirinkti savybes