fbpx
Akcija!

Paveikslas TYLOS ANGELAS

35.00170.00

 

Paveikslas TYLOS ANGELAS

Tai spaudinys (reprodukcija) ant kokybiškos foto drobės, atspaustas neblunkančiais, ekologiškais dažais.

Su porėmiu, paruoštas kabinimui ant sienos.

Paveikslai yra pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Yra žinoma, kad Tylos angelas yra tarsi ramybės ir šventumo šaltinis mūsų gyvenime. Tai angelas, kuris padeda nuslopinti visus triukšmus ir chaosą ir skatina atkreipti dėmesį į dabarties akimirką. Jo švelnus buvimas šalia visada suteikia komforto ir saugumo jausmą. Tylos angelas moko mus vertinti tylos momentus, kai galime atsikvėpti, susitelkti ir atrasti vidinę harmoniją. Jo buvimas suteikia galimybę išgirsti savo mintis ir jausmus, prisiminti savo troškimus ir norus.

Šis angelas taip pat moko, kad tylos akimirkos yra būtinos, kad galėtumėme sustiprinti savo dvasinį ryšį ir atgauti jėgas. Tai yra mūsų tyrumo ir vidinės dermės šaltinis, kuris yra ypač vertingas šiame nuolat skubančiame pasaulyje. Tylos angelas kviečia atrasti vidinę harmoniją ir susilieti su savo siela.

Po užsakymo paveikslas bus išsiųstas per 5 darbo dienas.

Saugus atsiskaitymas

Jūsų pasirinktas paveikslas  tai spaudinys ant foto drobės, puikus meno kūrinys, kurio tekstūra puikiai atspindi kokybiškas spalvas. Kiekvienas spausdinimas atliktas su ekologiškais dažais, o gamintojas garantuoja ilgalaikį atsparumą išblukimui – net iki 80 metų!

Paveikslai yra pritvirtinti ant medinio porėmio, o didesnių išmatavimų porėmiai yra papildomai sutvirtinti mediniais skersiniais. Be to taip pat yra pritvirtintas metalinis troselis, tad įsigytą paveikslą lengvai ir patogiai galite iškarto tvirtinti prie sienos.

Pasirinkdami Angelų paveikslų tematiką, ne tik suteiksite jaukumo savo būstui ar darbo patalpoms, bet ir turėsite nepakartojamą interjero detalę, kuri padės jums kurti pageidaujamą emocinę atmosferą.

Šis Angelų paveikslas yra puiki dovana, jei norite nudžiuginti draugą, kolegą, mylimąjį ar artimą žmogų. Tai dovana, kuri ne tik nudžiugins, bet ir padovanos malonias emocijas, kaskart žiūrint į jį.

Tai yra daugiau nei paprastas paveikslas – tai meno kūrinys, kuris gyvens kartu su jumis ir praturtins jūsų gyvenimą!

Paveikslai su porėmiais (paruošti kabinimui ant sienos) pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Į užsienį galime pristatyti tik spaudinį ant drobės be porėmio, susuktą į ruloną. Esant poreikiui kreiptis elesoul.lt@gmail.com

Pasirinkite paveikslo dydį:

20 x 20 cm, 30 × 30 cm, 40 × 40 cm, 50 ×50 cm, 60 × 60 cm, 70 ×70 cm, 80 × 80 cm, 100 ×100 cm

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Paveikslas TYLOS ANGELAS
    35.00170.00Pasirinkti savybes