fbpx
Akcija!

Paveikslas TIKĖJIMO ANGELAS

35.00170.00

 

Paveikslas TIKĖJIMO ANGELAS

Tai spaudinys (reprodukcija) ant kokybiškos foto drobės, atspaustas neblunkančiais, ekologiškais dažais.

Su porėmiu, paruoštas kabinimui ant sienos.

Paveikslai su porėmiais (paruošti kabinimui ant sienos) pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Yra žinoma, kad Tikėjimo angelas yra vidinio pasitikėjimo ir tikėjimo gėriu šaltinis. Jo buvimas skatina tikėti savimi, savo gebėjimais ir ateitimi. Šis angelas yra mūsų pastangų ir siekių palydovas, padedantis įveikti sunkumus ir siekti savo tikslų. Jo buvimas apsaugo nuo abejonių ir nerimo, skatindami mūsų širdyje įsižiebti tikėjimo liepsną. Tikėjimo angelas moko, kad net per sunkiausias gyvenimo akimirkas galime išlikti tvirti ir ryžtingi, jei tik būsime pilni tikėjimo ir vilties. Jis primena, kad tikėjimas yra didžiausias turtas ir gali mums atverti visas duris.

Šis angelas padeda kurti teigiamą mąstymą ir gyventi pilnavertį, tikėjimo kupiną gyvenimą, kuriame galime pasitikėti savo pasirinkimais ir lemiamais sprendimais. Jo šviesa leidžia mums žvelgti į ateitį su pasitikėjimu ir džiaugsmu, nes žinome, kad net didžiausi sunkumai yra tik išbandymas mūsų tikėjimui.

Po užsakymo paveikslas bus išsiųstas per 5 darbo dienas.

Saugus atsiskaitymas

Jūsų pasirinktas paveikslas  tai spaudinys ant foto drobės, puikus meno kūrinys, kurio tekstūra puikiai atspindi kokybiškas spalvas. Kiekvienas spausdinimas atliktas su ekologiškais dažais, o gamintojas garantuoja ilgalaikį atsparumą išblukimui – net iki 80 metų!

Paveikslai yra pritvirtinti ant medinio porėmio, o didesnių išmatavimų porėmiai yra papildomai sutvirtinti mediniais skersiniais. Be to taip pat yra pritvirtintas metalinis troselis, tad įsigytą paveikslą lengvai ir patogiai galite iškarto tvirtinti prie sienos.

Pasirinkdami Angelų paveikslų tematiką, ne tik suteiksite jaukumo savo būstui ar darbo patalpoms, bet ir turėsite nepakartojamą interjero detalę, kuri padės jums kurti pageidaujamą emocinę atmosferą.

Šis Angelų paveikslas yra puiki dovana, jei norite nudžiuginti draugą, kolegą, mylimąjį ar artimą žmogų. Tai dovana, kuri ne tik nudžiugins, bet ir padovanos malonias emocijas, kaskart žiūrint į jį.

Tai yra daugiau nei paprastas paveikslas – tai meno kūrinys, kuris gyvens kartu su jumis ir praturtins jūsų gyvenimą!

Paveikslai su porėmiais (paruošti kabinimui ant sienos) pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Į užsienį galime pristatyti tik spaudinį ant drobės be porėmio, susuktą į ruloną. Esant poreikiui kreiptis elesoul.lt@gmail.com

Pasirinkite paveikslo dydį:

20 x 20 cm, 30 × 30 cm, 40 × 40 cm, 50 ×50 cm, 60 × 60 cm, 70 ×70 cm, 80 × 80 cm, 100 ×100 cm

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Paveikslas TIKĖJIMO ANGELAS
    35.00170.00Pasirinkti savybes