fbpx
Akcija!

Paveikslas SUSITELKIMO ANGELAS

35.00170.00

 

Paveikslas SUSITELKIMO ANGELAS

Tai spaudinys ant kokybiškos foto drobės, atspaustas neblunkančiais, ekologiškais dažais.

Su porėmiu, paruoštas kabinimui ant sienos.

Paveikslai yra pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Yra žinoma, kad Susitelkimo angelas yra mūsų asmeninis vedlys link vidinės ramybės ir susikaupimo. Jis padeda mums nukreipti dėmesį į svarbiausius dalykus, neleidžiant išsisklaidyti kasdieniniame triukšme. Šis angelas suteikia kantrybę ir gebėjimą racionaliai vertinti situacijas, leisdamas mums priimti sprendimus aiškiau ir sąmoningiau. Susitelkimo angelas yra mūsų vidinis arba sąžinės balsas, skatinantis siekti aukščiausių tikslų ir troškimų. Jis yra mūsų tyro proto šaltinis, kuris padeda išvengti chaoso ir pasiekti vidinę harmoniją.

Šis angelas yra mūsų sąmonės šviesa, vedanti keliu į sėkmę ir pasiekimus, kai mums reikia visiško susikaupimo ir ryžto. Susitelkimo angelas yra mūsų savybių ir gebėjimų šaltinis, padedantis pasiekti tai, ko ilgimės, perduodamas mums energiją ir valią siekti savo tikslo.

Po užsakymo paveikslas bus išsiųstas per 5 darbo dienas.

Saugus atsiskaitymas

Jūsų pasirinktas paveikslas  tai spaudinys ant foto drobės, puikus meno kūrinys, kurio tekstūra puikiai atspindi kokybiškas spalvas. Kiekvienas spausdinimas atliktas su ekologiškais dažais, o gamintojas garantuoja ilgalaikį atsparumą išblukimui – net iki 80 metų!

Paveikslai yra pritvirtinti ant medinio porėmio, o didesnių išmatavimų porėmiai yra papildomai sutvirtinti mediniais skersiniais. Be to taip pat yra pritvirtintas metalinis troselis, tad įsigytą paveikslą lengvai ir patogiai galite iškarto tvirtinti prie sienos.

Pasirinkdami Angelų paveikslų tematiką, ne tik suteiksite jaukumo savo būstui ar darbo patalpoms, bet ir turėsite nepakartojamą interjero detalę, kuri padės jums kurti pageidaujamą emocinę atmosferą.

Šis Angelų paveikslas yra puiki dovana, jei norite nudžiuginti draugą, kolegą, mylimąjį ar artimą žmogų. Tai dovana, kuri ne tik nudžiugins, bet ir padovanos malonias emocijas, kaskart žiūrint į jį.

Tai yra daugiau nei paprastas paveikslas – tai meno kūrinys, kuris gyvens kartu su jumis ir praturtins jūsų gyvenimą!

Paveikslai su porėmiais (paruošti kabinimui ant sienos) pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Į užsienį galime pristatyti tik spaudinį ant drobės be porėmio, susuktą į ruloną. Esant poreikiui kreiptis elesoul.lt@gmail.com

Pasirinkite paveikslo dydį:

20 x 20 cm, 30 × 30 cm, 40 × 40 cm, 50 ×50 cm, 60 × 60 cm, 70 ×70 cm, 80 × 80 cm, 100 ×100 cm

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Paveikslas SUSITELKIMO ANGELAS
    35.00170.00Pasirinkti savybes