fbpx
Akcija!

Paveikslas GYVYBĖS GĖLĖ 1

45.00210.00

 

Paveikslas GYVYBĖS GĖLĖ 1

Tai spaudinys ant kokybiškos foto drobės, atspaustas neblunkančiais, ekologiškais dažais. Su porėmiu, paruoštas kabinimui ant sienos. Paveikslai yra pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Gyvybės Gėlė: Sakralinės Geometrijos Šedevras Namų Dekore. „Gyvybės gėlė” yra vienas iš seniausių ir labiausiai gerbiamų sakralinės geometrijos simbolių. Šis simbolis sudarytas iš susikertančių ratų, sudarančių harmoningą ir simetrišką gėlės pavidalą. Jis simbolizuoja visatos struktūrą ir gyvybės šaltinį bei yra laikomas šventuoju visos egzistencijos planu. Šiame paveiksle atspindimas gamtos grožis ir sąsajos,-  gamtoje niekada nebūna absoliučiai tikslios simetrijos, vis dėl to net ir augalai ir bet kokios jų dalys gali formuoti Gyvybės gėlės simbolį ir paversti jį dar natūralesniu ir tikresniu.

Simbolio Savybės ir Poveikis – Harmonijos Skatinimas: Gyvybės gėlė atspindi visatos harmoniją ir yra puikus įrankis skatinant energetinę pusiausvyrą namų erdvėje.

Po užsakymo paveikslas bus išsiųstas per 5 darbo dienas.

Saugus atsiskaitymas

Jūsų pasirinktas paveikslas  tai spaudinys ant foto drobės, puikus meno kūrinys, kurio tekstūra puikiai atspindi kokybiškas spalvas. Kiekvienas spausdinimas atliktas su ekologiškais dažais, o gamintojas garantuoja ilgalaikį atsparumą išblukimui – net iki 80 metų!

Paveikslai yra pritvirtinti ant medinio porėmio, o didesnių išmatavimų porėmiai yra papildomai sutvirtinti mediniais skersiniais. Be to taip pat yra pritvirtintas metalinis troselis, tad įsigytą paveikslą lengvai ir patogiai galite iškarto tvirtinti prie sienos.

Pasirinkdami Gyvybės gėlės simbolių paveikslų tematiką, ne tik suteiksite jaukumo savo būstui ar darbo patalpoms, bet ir turėsite nepakartojamą interjero detalę, kuri padės kuris energetinę pusiausvyrą jūsų erdvėje.

Dvasinis Augimas: Šis simbolis gali padėti skatinti dvasinę pažangą ir sąmoningumą, padėdamas mums prisiminti savo ryšį su visuma.

Energetinis Balansas: Šis simbolis taip pat gali padėti subalansuoti energijas, atnešdamas ramybę ir aiškumą į aplinką.

Dekoro Integracija: Gyvybės gėlės simbolis puikiai tinka bet kokiems kambariams ar erdvėms, kuriose siekiama sukurti ramybės ir atsipalaidavimo atmosferą. Jis taip pat gali būti naudojamas bendrose erdvėse, pavyzdžiui, svetainėse ar miegamuosiuose, kur jis gali padėti sukurti harmoningą ir palankią bendravimui atmosferą.

Poveikis: Gyvybės gėlės simbolis gali padėti kurti didesnį vidinės ramybės ir pusiausvyros jausmą. Jis taip pat skatina gilesnį savęs ir pasaulio supratimą, skatina atvirumą, kūrybiškumą ir dvasinį prisijungimą prie aplinkos.

Gyvybės gėlės simbolio paveikslas namuose tampa ne tik estetinio grožio elementu, bet ir galinga energetinio balanso ir dvasinio augimo priemone. Jis suteikia unikalią galimybę kiekvienai namų erdvei tapti harmoninga, ramia ir energetiškai subalansuota.

Tai yra daugiau nei paprastas paveikslas – tai meno kūrinys, kuris gyvens kartu su jumis ir praturtins jūsų gyvenimą!

Paveikslai su porėmiais (paruošti kabinimui ant sienos) pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Į užsienį galime pristatyti tik spaudinį ant drobės be porėmio, susuktą į ruloną. Esant poreikiui kreiptis elesoul.lt@gmail.com

Pasirinkite paveikslo dydį:

20 x 30 cm, 40 × 60 cm, 60 × 90 cm, 80 × 120 cm, 100 ×150 cm

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Paveikslas GYVYBĖS GĖLĖ 1
    45.00210.00Pasirinkti savybes