Spalio 10 – 16 d. energijų horoskopai

ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.    

Maksimalizmas siekiant įgyvendinti savo tikslus, kovingumas, užsispyrimas, aklas savo pasirinktos krypties laikymasis ir, jeigu prireiks, net kova už savo tiesas ir idėjas,- augs.

Šią savaitę prireiks iš naujo peržiūrėti susitarimus, keisti ar perrašyti sutartis, sutikti su naujais įsipareigojimais, atstatyti teisingumą ir tvarką ten, kur manome, kad yra padaryti pažeidimai.

Skirtingų žmonių skirtingai interpretuojamas teisingumas gali tapti varomąja jėga kivirčams, nesutarimams, riaušėms, kerštui, teroro išpuolimas ir kitaip besireiškiančioms agresijos jėgoms. Tačiau ši kova darysis aiškesnė, konkretesnė, pavojingesnė,- apsimetinėjimo ir netikrų jausmų demonstravimo mažės.

\"\"

Stiprės tamsos ir blogio jėgos, visaip besitaikstančios mus pasiekti, įsigauti į mūsų pasaulį, mūsų sąmoningai suvokiamą realybę, paveikti mus, pakeisti mus. Būsime intensyvesnės ir stipresnės tamsos jėgų poveikio zonoje.

 

Per savo intuiciją, nuojautą, sapnus, simbolius ir likimo ženklus gausime kažkokią negatyvią informaciją, kuri dažniausiai turės vienintelį tikslą,- sukelti paniką, suklaidinti ir nukreipti nuo teisingo kelio. Atrodys, kad įvairios problemos ir sunkumai tikslingai skverbiasi į mūsų gyvenimą, tad teks būti ypatingai budriems.

 

Klaidins įvairūs dalykai, kurie mums trukdys pasitikėti nuojauta,- galime būti pastūmėti į dalykus, situacijas, kuriose tikrai nenorime atsirasti, nenorime dalyvauti ir veikti. Šios negatyvios jėgos, skatins „teisingumo“ siekį iškreipdamos tikrąsias vertybes,- būtent tokių stovyklų, grupių sambūriuose galimi kivirčai, riaušės, veiksmai nesuderinami su žmogiškumu.

 

Būsime lengviau pažeidžiami įvairių parazitų, kenkėjų, virusų. Pagal savo vidinę būseną rezonuosime su aplinka, pritrauksime ir į save įkvėpsime panašiame energiniame dažnyje klestinčius mikroorganizmus, parazitus, virusus. Kaip žinome baimė, pyktis, kerštas, nusivylimas- tai itin žemų dažnių energiniai virpesiai,- jeigu jausime panašius jausmus, būsime tų jausmų sąlygojamame energijų dažnyje. Tad patys į save prisitrauksime „kenkėjus“, dėl kurių vėliau galime blogai jaustis, sirgti ir prarasti jėgas.

Organizmui  bus sunkiau susidoroti su mūsų organizmą alinančiais šlakais, toksinais, kenksmingomis medžiagomis, sąmoningai turėtume labiau save pasaugoti,- atsisakyti riebaus maisto, dirbtinių maisto priedų, svaigalų, mažinti cheminių, buityje naudojamų priemonių koncentraciją savo aplinkoje.

 

aut. Eglė Gleščinskienė                                  www.kosmoenergetika.lt

Norite gauti energijų horoskopus pirmieji?

Module ID attribute is required!

Energinio potencialo didinimas. Energinė sesija – galioja AKCIJA!!!

Spalio 18 d. 20 val.- online renginys

\"\"

 

 

Pirkinių krepšelis