Biolaukas ir čakros

Egzistuoja daug žmogaus biolauko aprašymo sistemų, daugelyje jų skirtingai įvardijami aukštesnieji biolauko sluoksniai. Taip yra todėl, kad skirtingai vertinamos aukštesnių, besikeičiančių amorfinių, esančių nuolatiniame judėjime sluoksnių apimamos sritys.

Žmogaus biolauko sluoksnių storis, tankis ir spalva varijuoja, priklausomai nuo žmogaus fizinės, emocinės, mentalinės ir dvasinės būklės. Kiekvienas sluoksnis turi jį atitinkančią spalvą arba spalvų gamą, kurios intensyvumą apsprendžia energetinis kūno potencialas.

Kiekvieną biolauko sluoksnį galime vertinti kaip vis aukštesnių vibracijos dažnių lygmenį, kuris persmelkia žemesnių vibracijų sluoksnių erdvę. Žmogaus energetinės struktūros – biolauko sluoksniai supa fizinį kūną, sukurdami panašų į kiaušinį energetinį apvalkalą. Biolaukas turi savybę priimti, paskirstyti ir atiduoti, esančią nuolatiniame judėjime, gyvybinę energiją.

 

Kiekvienas biolauko sluoksnis yra susijęs su tam tikromis organizmo savybėmis, asocijuojasi su nesąmoningomis ir autonominėmis organizmo funkcijomis, turi atitinkamą pagrindinę čakrą, per kurią vyksta energetiniai mainai.

Diagnostiką yra patogu atlikti įvertinant  šiuos energetinės struktūros parametrus:

–         biolauko storis, forma, spalva, simetriškumas ir kt.;

–         čakrų darbo režimo įvertinimas;

–         meridianų pralaidumo, energijų krypties, tėkmės stiprumo įvertinimas.


\"\"

Darbo su energijomis specialistas atlikdamas diagnostiką apjungia keletą būdų, įtraukdamas biolauko parametrų įvertinimą, čakrų darbą, jei reikia- energijos tėkmę per meridianus.

 

Biolauke galima surasti, pamatyti ir apčiuopti signalus, sklindančius iš pažeistų organų. Paprastai pirminiai signalai užčiuopiami netoli nuo fizinio kūno paviršiaus, geriau susiderinus su pacientu, signalą galima užčiuopti ir tolimesniame biolauko lygmenyje, priklausomai nuo kurios vietos tęsiasi pažeidimas.

Ypač išskirtinis yra šaltas signalas, kuris dažniausiai informuoja apie  piktybinius procesus. Visiškai kitoks yra šiltas signalas, kuris yra malonus abiems. Jis reiškia gerą paciento ir bioenergetiko laukų suderinamumą, kas sąlygoja ir gerą tolesnį gydymo procesą. Toks ligonis gerai priima bioenergetinį poveikį. Dažnai tai yra labai geras ženklas visam tolesniam energijos mainų ir energinės korekcijos procesui.

Pirkinių krepšelis