fbpx

Vasario 27- Kovo 5 d. energijų horoskopai

ENERGIJŲ HOROSKOPAI

 

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.  

Jausime išorės spaudimą, – visa kas mums rūpi, ką norime kažkaip sutvarkyti – kels didesnį emocinį, psichologinį ir net fizinį spaudimą. Tvyros katarsio ir laukimo kažko ypatingo, svarbaus ir kartu bauginančio, nuotaikos.

\"\"

 

Norėsime veikti ką nors svarbaus, tačiau trūks susitelkimo ir ramybės. Norėsis važiuoti, keliauti, judėti ir sunku bus išsėdėti vienoje vietoje. Karštligiškos tinkamos veiklos, pozicijos ir režimo paieškos, augins dirglumą, jausime, kad kone viskas slysta iš po kojų ir jau niekuo nebegalime būti nei tikri, nei garantuoti.

 

Pajusime griūvančios rutinos įtaką, bei kaip tai mus veikia. Trūks aiškumo, konkretumo ir saugumo. Iki šiol susikurto pasaulio pamatai grius, tad nežinomybė bus kone didžiausias baubas, gąsdinantis naujovėmis ir įprastų dalykų ribojimu.

 

Jeigu būsime priversti likti vienoje vietoje ir negalėsime fiziškai kažkur vykti ir keisti vietą, tuomet pasiduosime aplinkos dirgikliams, „judėsime“ savo jausmuose, perkratysime juos ieškodami nepastebėtų sąsajų, priežasčių ir reikšmingų detalių, vėl ir vėl analizuosime, perkratysime santykius, sversime galimus pasirinkimus ir pokyčius.

 

Trokšdami atgauti ramybę ir pasijusti geriau, leiskime sau didesnes fizines apkrovas, daugiau sportuokime, užsiimkime buities darbais, o jeigu tik leidžia oras ir sąlygos, pasivaikščiokime gamtoje. Už vairo būkime atsargesni, nes trūkstant susitelkimo, augs avarijų ir traumų pavojus, būsime nelabai atidūs, per daug skubėsime, nesugebėsime tinkamai koncentruoti dėmesio į tai, ką atliekame.

Vis dėl to tai bus laikas, kai mūsų gyvenime atsiras daugiau meilės, daugiau laiko sau ir santykiams su šalia esančiais žmonėmis. Visgi neapsigaukime, nes ieškodami ramybės ir saugumo, galime pulti į meilės glėbį tiems žmonėms, kuriems ypatingų jausmų nejaučiame. 

 

Humoras taps stebuklingu ginklu, kuris šią savaitę padės mums įveikti sunkumus. Jei tik sugebėsime rasti bent mažiausią užuominą, linksmybės kibirkštėlę juokui iš savęs paties, iš mus gąsdinančios situacijos, jei šypsosimės savo širdimi, tai žymiai sumažinsime bet kokių nemalonių situacijų riziką, neprisidarysime per daug bėdos ir apsaugosime savo širdį nuo bereikalingų apkrovų, o kartu ir stiprinsime imuninę sistemą.

Tad šypsokimės, juokimės, dainuokime, pabūkime vaikais, kurie žaidžia ir randa užsiėmimus pačiose netikėčiausiose situacijose ar vietose…

 
aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/
 

NUOTOLINIAI KOSMOENERGETIKOS KURSAI- sužinok, sudalyvauk išmok..

\"\"

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę