fbpx
Akcija!

Paveikslas KŪRYBOS ANGELAS

35.00170.00

 

Paveikslas KŪRYBOS ANGELAS

Tai spaudinys ant kokybiškos foto drobės, atspaustas neblunkančiais, ekologiškais dažais.

Su porėmiu, paruoštas kabinimui ant sienos.

Paveikslai yra pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Yra žinoma, kad Kūrybos angelas – tai dvasinė būtybė, kuri įkvepia ir padrąsina mus išreikšti savo kūrybinį potencialą. Jo energija skatina mūsų kūrybiškumą, padeda atrasti naujus būdus išreikšti save ir kurti meno arba inovacijų darbus. Šis angelas primena, kad kiekvienas žmogus yra potencialus kūrėjas savo gyvenime ir kad kūryba yra svarbus gyvenimo aspektas, kuris gali suteikti džiaugsmo ir prasmės. Kūrybos angelo buvimas yra kaip šaltinis, kurio ištekliais galime pasinaudoti norėdami plėsti savo vaizduotę, siekti aukštumų ir suteikti savo gyvenimui ypatingumo. Šis angelas visada pasirengęs padėti mums atrasti ir išreikšti savo unikalų kūrybinį balsą.

Po užsakymo paveikslas bus išsiųstas per 5 darbo dienas.

Saugus atsiskaitymas

Jūsų pasirinktas paveikslas  tai spaudinys ant foto drobės, puikus meno kūrinys, kurio tekstūra puikiai atspindi kokybiškas spalvas. Kiekvienas spausdinimas atliktas su ekologiškais dažais, o gamintojas garantuoja ilgalaikį atsparumą išblukimui – net iki 80 metų!

Paveikslai yra pritvirtinti ant medinio porėmio, o didesnių išmatavimų porėmiai yra papildomai sutvirtinti mediniais skersiniais. Be to taip pat yra pritvirtintas metalinis troselis, tad įsigytą paveikslą lengvai ir patogiai galite iškarto tvirtinti prie sienos.

Pasirinkdami Angelų paveikslų tematiką, ne tik suteiksite jaukumo savo būstui ar darbo patalpoms, bet ir turėsite nepakartojamą interjero detalę, kuri padės jums kurti pageidaujamą emocinę atmosferą.

Šis Angelų paveikslas yra puiki dovana, jei norite nudžiuginti draugą, kolegą, mylimąjį ar artimą žmogų. Tai dovana, kuri ne tik nudžiugins, bet ir padovanos malonias emocijas, kaskart žiūrint į jį.

Tai yra daugiau nei paprastas paveikslas – tai meno kūrinys, kuris gyvens kartu su jumis ir praturtins jūsų gyvenimą!

Paveikslai su porėmiais (paruošti kabinimui ant sienos) pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Į užsienį galime pristatyti tik spaudinį ant drobės be porėmio, susuktą į ruloną. Esant poreikiui kreiptis elesoul.lt@gmail.com

Pasirinkite paveikslo dydį:

20 x 20 cm, 30 × 30 cm, 40 × 40 cm, 50 ×50 cm, 60 × 60 cm, 70 ×70 cm, 80 × 80 cm, 100 ×100 cm

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Paveikslas KŪRYBOS ANGELAS
    35.00170.00Pasirinkti savybes