Akcija!

Pavasarinis energijų atnaujinimas 2022-05-04

111,32

PAVASARINIS ENERGIJŲ ATNAUJINIMAS

ENERGINIS VALYMAS IR ATSTATYMAS

 

online 4-rių užsiėmimų renginys su Meditacijos ir energinio poveikio specialiste, gydove ir rašytoja Ele Soul

 

Gamtoje energijos juda ir keičiasi, atsinaujina cikliškai. O kada atsinaujiname mes?

Esame įtakojami ne tik mus supančios aplinkos, bet ir gyvename socialinėje terpėje – žmonių emocinio ir psichinio poveikio lauke, esame veikiami informacijos, kuri kelia nerimą, sargdina, atima jėgas ir griauna pasitikėjimą.

Dabar kiekvieno mūsų energinėje struktūroje metas atlikti “pavasarinį tvarkymąsi”. Tai gali būti įvairių energinių pažeidimų, blokų, eikvojančių asmens gyvybinę energiją šalinimas, destruktyvių programų, ribojančių galimybes, gerovę ir pasiekimus, uždarymas, energinio potencialo didinimas ir energijų tėkmės harmonizavimas, energinės apsaugos sustiprinimas.

 

Gegužės 4 d. 20 val. junkimės į užsiėmimų grupę ir atlikime pavasarinį savo energijų atnaujinimą, valymą ir atstatymą, stiprinkime apsaugą, judėkime pirmyn su pozityviomis programomis, energijomis ir galimybėmis.

 

Leiskime savo kūnui ir sielai išsivaduoti nuo įsiskverbusių ir sargdinančių, keliančių daugybę problemų, eikvojančių mūsų energijų resursus pažeidimų ir kenksmingo poveikio.

Užsiėmimą veda gydovė ir rašytoja, meditacijos ir energinio poveikio specialistė Elė Soul (Eglė Gleščinskienė).

 

Planuojama kiekvieno užsiėmimo – energinio darbo su jūsų struktūra trukmė 40 min. Tai online renginys, kuris vyks tam skirtoje Facebook grupėje, į ją dalyviai bus pakviesti jungtis po registracijos ir apmokėjimo.

 

Aprašymas

Ženkime į kokybišką naują savo gyvenimo būtį – atlikime ENERGIJŲ ATNAUJINIMĄ!

Atliekant energinį pavasarinį tvarkymąsi, svarbu susitelkti į problemas, ligas ir sunkumus keliančius pažeidimus, išlaikyti reikiamą ketinimą, suderinti jį su paties žmogaus norais ir tuomet pasitelkiant energijas atlikti pokyčius.  Tam ir skirtas šis užsiėmimų ciklas, kurio metu bus dirbama su kiekvieno dalyvio energine struktūra, t.y. vyks energinės sesijos.

Junkimės į grupę ir kartu laisvinkimės iš patirto skausmo ir kančios, kuri baigia perpildyti visus įmanomus dabartinės mūsų būties rezervuarus. Patirkime išsilaisvinimą, lengvumą, meilę ir gėrį, kuriems ir esame gimę – atlikime pavasarinį savo energijų atnaujinimą, tęskime būtį su pozityviomis programomis, energijomis ir galimybėmis.

 

Pavasarinis energijų papildymas

Jus pasieks intensyvus energijos srautas, skirtas atkurti jūsų biolauką bei energijų tėkmę, šalinti energinius pažeidimus ir stiprinti energinį potencialą bei realizuoti sumanymus.

 

Bus taikoma 4 etapų energinio darbo technologija:

  • Energinis valymas,
  • Pažeidimų šalinimas,
  • Energinio potencialo auginimas,
  • Energinės apsaugos kūrimas.

 

Ką jūs gausite?

 

  • 4-rių kartų energinį valymą visai savo energinei struktūrai. Valymo metu palaipsniui iš jūsų struktūros šalinsis energiniai pažeidimai, kas dažnai yra įvairių ligų, negalavimų, nesėkmių ir gyvenimo trukdžių priežastis.
  • Augs jūsų sąmoningumas, palaipsniui aktyvuosis ryšys su Aukštesniuoju „Aš“.
  • 4-rių kartų energinį papildymą. Vyks jūsų energinės struktūros pildymas energijomis, to rezultate galite jausti kaip auga jūsų jėgos ir galia, atgaunate žvalumą, gerėja savijauta.
  • Dingsta baimė, auga pasitikėjimas ir galite ryžtingiau veikti, imtis savo sumanymų ir svajonių įgyvendinimo.
  • Stiprėja intuicija, nes šalinasi tam trukdę energiniai blokai, gali sustiprėti nuojauta, energinis matymas, keistis sapnai.
  • Energinio valymo ir jūsų potencialo stiprinimo dėka, šalinantis energinio lauko pažeidimams, silpsta kenksmingas į jus nukreiptas poveikis, tampate atsparesni kritikai, psichinėms atakoms ir kitiems negatyviems aplinkos veiksniams.

 

Kas tai yra pavasarinis Energijų papildymas?

Tai energinis darbas su jūsų energine struktūra, kur susijungs jūsų Ketinimas išsivalyti, atsistatyti ir atgauti jėgas, bei energijų specialistės Elė Soul Ketinimas jums padėti, bei tam naudojamos Kosmoenergetikos metodo valančios bei atstatančios energijos. Šis Energijų papildymas palengvins prisitaikymą prie aplinkinio pasaulio pokyčių, augančio energinių vibracijų dažnio, padės geriau pažinti save ir judėti aukštesnio sąmoningumo ir šviesos link.

 

Ką reikės daryti jums?

 

Svarbiausia užduotis – norėti išsivalyti nuo esamų pažeidimų ir atstatyti pažeistas jūsų energinė struktūros dalis, tad viduje saugoti šį Ketinimą,- tam užsiėmimų autorė pateiks patarimus ir užduotis.

 

Kaip vyks užsiėmimai?

 

Užsiėmimai – energinis darbas vyks nustatytu laiku online režimu tam skirtoje Facebook grupėje. Rekomendacija dalyvauti kiekviename užsiėmime tuo laiku, kai jis vyksta. Nesant galimybės, dalyvis galės peržiūrėti užsiėmimo įrašą.

 

Užsiėmimų pradžia – Gegužės 4 d. 20 val. Užsiėmimai vyks trečiadienio vakarais, nuo 20 iki 20.40 val. Viso bus 4 užsiėmimai. Kiekvienas užsiėmimas truks 40 min.

Po kiekvieno užsiėmimo grupėje liks vaizdo įrašas, įrašai liks iki užsiėmimų pabaigos + 2 savaitės jiems pasibaigus, t.y. iki Birželio 8 d.

 

Kad geriau susipažintumėte su mokytoja, kviečiame skaityti neseniai pasirodžiusius Elė Soul romanus apie intuityvių gebėjimų vystymą, meilę, sielų bendravimą, ryšį su mirusiais ir išlaisvinimą nuo apsėdusių dvasių knygas „Aiškiaregė“ ir „Mirties laikas arba 8 minutės“.

Knygas rasite čia…